Honduras – Maroko 2:2 (kon.) | Mexiko – Jižní Korea 0:0 (kon.) | Španělsko – Japonsko 0:1 (kon.)
SAE – Uruguay 1:2 (kon.) | Gabon – Švýcarsko 1:1 (kon.) | Bělorusko – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Brazílie – Egypt 3:2 (kon.) | V. Británie – Senegal 1:1 (kon.)
Honduras
2:2 (0:1)
Maroko
Čtvrtek 26.07.2012, 13:00 • Hampden Park, Glasgow • Olympijské hry - muži
Sledujte:

Utkání v prvním poločase nepřineslo moc zajímavého, ale druhý poločas zaslouží pochválit. Viděli jsme celkem čtyři branky, jeden pokutový kop a červenou kartu - na úvod olympíjského turnaje slušná porce.
    Nejdůležitější informací je však výsledek zápasů. Maročané se rozešli s Hondurasem remízou 2:2 a oba týmy si tak připíší do tabulky po jednom bodě.

Z mé strany je to prozatím vše a opět se přihlásím při utkání Španělska s Japonskem. (14:52:33)

90+5
    Již se zřejmě nic nestane.

90+4
    Náznak šance Maročanů v samém závěru ke gólu nevedl.

90+3
    Arnold Peralta viděl za předchozí faul dokonce žlutou kartu.

90+3
    Faul ve středu hřiště a u míče budou Maročané.

90+2
    Již probíhá nastavený čas. Hlavní sudí Královec nastavuje až 5 minut. Honduras se snaží o závěrečný tlak.

90
    Marocký trenér využívá i třetí střídání. El Kaddouri jde na hřiště místo Amrabata.

89
    Střídání i na druhé straně. Přišel Najah - odešel Barrada.

88
    Orlin Peralta se podívá na hřiště místo Martineze.

87
    V závěru utkání vidí žlutou kartu honduraský Espinoza, který si přidržel soupeře.

85
    Pouze boční síť se rozvinula po střele Yebboura. Z rychlého protiútoku se málem Maročanům podařilo vsítit branku.

82
    Hezky si míč zpracoval Martinez a vypálil z voleje, jeho střele chyběly centimetry.

81
    Hráči Hondurasu se nemohou dostat z obrané pozice a jsou to naopak oslabení Maročané, kteří zkouší štěstí. Z dálky pálil kapitán Fettouhi, ale bránu minul. Byl ještě nepříjemně dohrán, ale již se zvedl a dál ve hře pokračuje.

79
    Ze hřiště odchází autor dvou branek Hondurasu Bengston a na jeho místo se postaví Lozano.

78
    Do dobré šance se dostával marocký Kharja a byl trochu atakován obranou Hondurasu. Hlavní sudí Královec nechal ve hře pokračovat.

75
    Bidaoui jako útočník odchází ze hřiště a pouští do hry defenzivního hráče Noussira.

74
    Hráči Hondurasu mají více než patnáct minut na využití početní výhody. Začali aktivně a usadili se na polovině Maroka.