Honduras – Maroko 2:2 (kon.) | Mexiko – Jižní Korea 0:0 (kon.) | Španělsko – Japonsko 0:1 (kon.)
SAE – Uruguay 1:2 (kon.) | Gabon – Švýcarsko 1:1 (kon.) | Bělorusko – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Brazílie – Egypt 3:2 (kon.) | V. Británie – Senegal 1:1 (kon.)
Velká Británie
1:1 (1:0)
Senegal
Čtvrtek 26.07.2012, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Olympijské hry - muži
Sledujte:

Britové při své domácí olympijské premiéře remizovali se Senegalem 1:1. Skóre otevřel ve dvacáté minutě Craig Bellamy a po výborném druhém poločase se Senegalci dočkali vyrovnání v 82. minutě zásluhou Konateho. V dramatickém závěru měli veliké příležitosti oba celky, tu největší šanci ale domácí Sordell ale promarnil ránou do břevna. Do bojů s Uruguayí a Spojenými Arabskými Emiráty tak oba týmy vstupují ve shodné pozici. (23:04:22)

90+4
    Další šanci si vytvořili Senegalci, po Maného výzvě pálil Konaté, z úhlu ale britskou branku netrefil.

90+3
    Rose se pokusil o rychlý průnik podél levé postranní čáry, mimo rámec pravidel jej zastavil Touré.

90+2
    Centr od rohového praporku ale snadno stahuje ze vzduchu Ousmane Mané.

90+1
    Britové mají k dispozici rohový kop. Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Na druhé straně byli blízko rozhodnutí také Senegalci! Po Konatého jemném centru se do vzduchu zavěsil osamocený Mané, ale v obrovské šanci nedokázal ideálně zasáhnout míč a namířit jej na britskou branku.

89
    Marvin Sordell se mohl stát hrdinou! Ramsey unikl po levém křídle, předložil Sordellovi přesnou přihrávku a útočník Boltonu orazítkoval břevno senegalské branky!

87
    Poslední střídání dnešního zápasu, stažen ze hry je Souaré, nahrazuje jej Kalidou Yero.

86
    Cleverleyho srazil k zemi Pape Gueye a je dalším žlutým hříšníkem na straně Senegalu.

85
    Do další příležitosti se řítil Konaté, tentokrát jej zastavil praporek pomezního rozhodčího.

85
    Pískotu a bučení britských fanoušků se nadále nevyhýbá obránce Saliou Ciss.

84
    Senegalci jsou při chuti a od obranného kvarteta rozehrávají další útočnou akci.

82
    Senegal právě vstřelil branku!
    Senegalci se dočkali zřejmě zaslouženého vyrovnání! Vedla k tomu fenomenální přihrávka Sadia Maného, jenž ji narýsoval přímo do běhu MOUSSOVI KONATÉMU, ten poté tváří v tvář překonává Butlanda!

81
    Ramsey pronikl kolem Cisse k brankové čáře, odkud se snažil před brankou najít Sordella, přízemní centr srazil za branku Ba.

79
    Poslední anglické střídání. Obrovský aplaus se dostává Craigu Bellamymu, fanoušci jej ze hřiště vyprovází potleskem ve stoje. Velšského střelce jediné branky dosavadního průběhu zápasu nahrazuje Jack Cork.

77
    Souaré vymyslel přihrávku do volného prostoru na křídle Magaye Gueyemu, ten však měl k míči o kousek dále než by bylo bývalo potřeba a kulatý nesmysl mu utekl těsně za brankovou čáru.

75
    Po Cissově zákroku na Bellamyho domácí fanoušci u kontaktů senegalského obránce s míčem bučí.

74
    Senegalci podnikli rychlý přechod do útoku a v druhém poločase velmi aktivní Souaré si v pokutovém území našel střeleckou pozici, zamířil ovšem přímo do Butlanda.