Machačkala – Arnhem 2:0 (kon.) | KuPS – Bursaspor 1:0 (kon.) | Arsenal Kyjev – Mura 3:0 (kon.)
Dila Gori – Famagusta 0:1 (kon.) | Tromsø – Met. Doněck 1:1 (kon.) | APOEL – Aalesunds 2:1 (kon.)
Kalmar – Young Boys 1:0 (kon.) | Ried – Legia 2:1 (kon.) | AIK Stockholm – Lech Poznaň 3:0 (kon.)
Chorzów – Plzeň 0:2 (kon.) | Heerenveen – Rapid Buk. 4:0 (kon.) | FCSB – Trnava 0:1 (kon.)
Servette – Rosenborg 1:1 (kon.) | Twente – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | FK Gomel – Liverpool 0:1 (kon.)
Asteras – Marítimo 1:1 (kon.) | Genk – Aktobe 2:1 (kon.) | Horsens – Elfsborg 1:1 (kon.)
CZ Bělehrad – Omonia Nikósie 0:0 (kon.) | Fehérvár – Gent 1:0 (kon.) | Dundee – Dynamo 2:2 (kon.)
St Patrick´s – Hannover 0:3 (kon.) | Hajduk Split – Inter 0:3 (kon.) | Eskişehirspor – Marseille 1:1 (kon.)
Ath. Bilbao – Slaven Belupo 3:1 (kon.) | FK Sarajevo – Zeta 2:1 (kon.) | Vojvodina – Rapid 2:1 (kon.)
Admira – Sparta 0:2 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
2:1 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 02.08.2012, 21:00Evropská liga (předkola)

Sudí Kuchin po gólu Rapidu okamžitě ukončil utkání. Domácí nejsou sedmi nastavenými minutami zrovna nadšeni. Vojvodina si totiž vypracovala ve druhé půli dvoubrankové vedení, když druhý gól přidal Bojovič ve čtvrté minutě nastavení. Hra však ještě pokračovala dál a v 97. minutě korigoval Alar, jehož trefa může být pro odvetu obrovsky důležitá. (22:57:09)

90+7
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak sudí nakonec nastavil víc, než se předpokládalo a Rapid z toho vytěžil důležitý gól! Po Hofmannově standardce se totiž prosadil DENI ALAR.

90+6
    Ještě se stále hraje. Pavlovič vidí žlutou kartu a hosté mohou kopat proti bráně Vojvodiny.

9+4
    Vojvodina právě vstřelila branku!
    A domácí zvítězí poměrně komfortním rozdílem. Bilbija totiž našel střídajícího MILANA BOJOVIČE a Königshofer po jeho střele kapituloval podruhé.

90+4
    Sonnleitner fauloval Moreiru a je téměř jasné, že Vojvodina dnes zvítězí.

90+3
    Každou chvíli můžeme očekávat konečný hvizd.

90+1
    Už běží nastavený čas. Trimmel inkasoval žlutou kartu.

89
    Utkání se chýlí ke konci a Vojvodina se ho snaží dohrát na jistotu.

86
    Stevanovič zastavil faulem Alara. Je to ale poměrně daleko od brány domácích.

84
    Vojvodina střídá. Poletanovič dohrál, nastupuje Ajuru.

82
    Žlutá karta pro domácího Djuriče za protesty.

82
    K exekuci se postavil sám Hofmann, který volil tvrdou střelu, ale Supič zasáhl!

81
    Jokič sestřelil v šestnáctce Hofmanna a Rapid bude zahrávat pokutový kop!

80
    Druhé střídání Rapidu. Burgstaller dolů, Alar na trávník.

79
    Boyd zkusil z úhlu překvapit domácího gólmana, ale Supič jeho pokus vyrazil na roh.

77
    Domácím narostla křídla. Akci Greena musel hasit za cenu faulu Burgstaller.

75
    Domácí se dočkali. Po zmíněném faulu rychle rozehráli, Stevanovič odcentroval a ABOUBAKAR OUMAROU uklidil míč mimo dosah Königshofera.