Černá hora - Rumunsko 12:8 (kon.) | Chorvatsko - Austrálie 11:6 (kon.)
Řecko - Španělsko 9:11 (kon.) | Itálie - Kazachstán 9:6 (kon.)
Maďarsko - Velká Británie 17:6 (kon.) | Srbsko - USA 11:6 (kon.)
Řecko - Španělsko

9:11

(3:4, 2:4, 2:1, 2:2)

Sobota 04.08.2012, 15:10 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný letní den a u dalších onlajn přenosů na počtenou. (16:26:11)

Utkání skončilo vítězstvím Španělů v poměru 9:11. Španělsko má tak na svém kontě už 6 bodů a postup do dalších bojů už jim neunikne, za to Řekové ještě budou muset bojovat, se třemi body ještě nemají nic jistého.

Utkání skončilo.

32
    GÓL! Nejspíše poslední branku tohoto utkání střílí Christos Afroudakis, čímž snižuje na 9:11.

32
    Do konce zbývá 35 vteřin, rozdíl je tříbrankový, i tak si řecký kouč bere oddechový čas.

32
    Španělé sice neuspěli v útoku, už zbývá ale pouze jedna minuta a je jisté, že dnes se bude radovat tým z Pyrenejského poloostrova.

31
    Skvostný zákrok i na druhé straně.

31
    Další rána Delakase skončila skvělým zákrokem španělského brankáře.

31
    Poslední 2 minuty, Řekové neustále faulují.

30
    Mourikis neuspěl v dobré příležitosti.

29
    50 vteřin teď strávili Španělé v útoku, vše ukončilo břevno Perroneho Rochy.

29
    Španělé drží míč, Řekové se snaží faulovat. Španělsko už ale bude muset vystřelit.

29
    Do konce zápasu zbývají 4 minuty.

28
    GÓL! Řekové se ještě nevzdávají, rychlé snížení zařizuje Konstantinos Mourikis.

28
    GÓL! A nejspíše vidíme rozhodující moment utkání, Španělé utíkají na rozdíl 4 branek, prosadil se Guillermo Molina Rios!

28
    Tvrdá rána Fontoulise neskončila mezi třemi tyčemi.

27
    GÓL! Španělé vedou o 3 branky, desátý zásah si připisuje na své kontě Albert Espanol Lifante!

27
    Španělský trenér si bere oddechový čas.

27
    Tři minuty čtvrté čtvrtiny za námi a ještě jsme neviděli gól.

26
    Espanol Lifante se snažil tečovat míč do branky, zblízka ale neuspěl.

25
    Neúspěšné útoky na obou stranách.

25
    Začala poslední část hry, v prvním útoku znovu Španělé.

24
    Třetí čtvrtina skončila.

24
    Řekové ještě stihli vystřelit, to je ale všechno.

24
    GÓL! Skvělá přihrávka Chatzitheodoroua a následné zakončení z voleje v podání Evagelose Delakase znamená snížení na rozdíl dvou branek.

24
    Řekové si berou oddechový čas.

23
    Perez Vargas minul, zbývá poslední minuty třetí čtvrtiny.

23
    Se střelou ovšem neuspěl ani Garcia Gadea.

22
    Španělé skvěle zablokovali útok Fountoulise.

21
    Třetí čtvrtina je zatím chudá na branky, vidíme hodně ztrát a nepřesných střel.

21
    Dalekonosný pokus Španělů o vodu skončil nad.

20
    Ztráta míče v podání Řecka, dopředu mohou plavat Španělé.

20
    Řecký brankář skvěle zasáhl proti střele z levé strany.

19
    GÓL! Theodoros Chatzitheodorou překvapuje španělského brankáře střelou z velké dálky.

18
    Řekové chybují v souhře, dopředu jdou znovu Španělé.

18
    GÓL! Penaltu v klidu proměňuje Felipe Perrone Rocha!

18
    Faul na Vallese Triase znamená penaltu.

17
    Míč ale ztrácí a dopředu jdou Řekové.

17
    Souboj o míč získávají Španělé, mají tak možnost prvního útoku.

17
    Začíná druhý poločas.

16
    Druhá čtvrtina skončila.

16
    Tříminutový gólový půst nepřinesl ani moc brankových příležitostí.

14
    Krásným zákrokem se prezentuje Aguillar Vicente.

13
    GÓL! Desátou brankou v olympijském turnaji se prezentuje Felipe Perrone Rocha!

13
    Ale ani Voulgarakis nebyl úspěšný.

12
    Perez Vargas neuspěl v obrovské šanci.

12
    GÓL! Další snížení Řeků zaznamenává Manthos Voulgarakis.

11
    GÓL! Sedmá branka v brance Řecka, šestý střelec Španělska. Tentokrát je jím Albert Espanol Lifante.

10
    GÓL! Ještě v té samé minutě ale řekové znovu snižují na rozdíl dvou branek, zasloužil se o to Georgios Afroudakis.

10
    GÓL! A další branka v síti Řecka, David Martin Lozano propálil řeckého brankáře a zvyšuje na 3:6!

9
    GÓL! Španělé rychle zvyšují na 3:5, prosadil se hráč s maďarským jménem Balazs Sziranyi Smogyi!

9
    Druhá čtvrtina začala.

8
    Konec první čtvrtiny.

8
    GÓL! V poslední vteřině první čtvrtiny se prosazuje Argyris Theodoropoulos a snižuje tak na rozdíl jediné branky!

8
    GÓL! 42 vteřin před koncem zvyšuje na 2:4 svým dnešním druhým gólem Blai Mallarach Guell!

7
    Španělé nezakončili svůj útok dobře, dávají tak Řekům šanci vyrovnat.

7
    Kokkinakis napálil břevno!

6
    GÓL! Španělé znovu vedou, v poslední vteřině jejich útoku se prosadil Ivan Perez Vargas!

4
    GÓL! Za dalších 30 vteřin je tu znovu vyrovnané skóre, Blai Mallarach Guell se prosatzuje střelou, kterou odrazil o vodu!

4
    GÓL! Na začátku čtvrté minuty se dalekonosnou střelou prosazuje Evagelos Delakas!

3
    Řekové ztrácejí míč při svém útoku, dopředu tak mohou Pyrenejci.

2
    GÓL! Řekové rychle srovnávají, prosadil se Emmanouil Mylonakis, po krásné přihrávce Kokkinakise.

1
    GÓL! Španělsko už vede, v 29. vteřině se prosazuje Marc Minguell Alferez!

1
    První útok provedou Španělé, který získali míč.

Španělé jsou po třech zápasech zatím druzí za Chorvaty, když postupně porazili Kazachstán 14:6, poté těsně podlehli právě Chorvatům 8:7 a poté přehráli Austrálii 13:9. Nejvíce branek nastřílel Felipe Perrone Rocha (9).

Řekové jsou prozatím na třetím místě skupiny A. Začali porážkou od favorizovaných Chorvatů 6:8, poté remizovali s Itálií 7:7 a předevčírem rozdrtili Kazachstán 11:4. Nejvíce branek nastřádal Ioannis Fountoulis, který se z branky radoval už devětkrát.

Vítejte u online přenosu z utkání základní skupiny olympijského turnaje mužů ve vodním póle. Dnes je na programu čtvrtý hrací den základních skupin, my budeme sledovat utkání mezi Řeckem a Španělskem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:10.