Černá hora - Rumunsko 12:8 (kon.) | Chorvatsko - Austrálie 11:6 (kon.)
Řecko - Španělsko 9:11 (kon.) | Itálie - Kazachstán 9:6 (kon.)
Maďarsko - Velká Británie 17:6 (kon.) | Srbsko - USA 11:6 (kon.)
Řecko - Španělsko

9:11

(3:4, 2:4, 2:1, 2:2)

Sobota 04.08.2012, 15:10 • Water Polo Arena • Olympijské hry - Vodní pólo (muži)
Sledujte:

32
    GÓL! Nejspíše poslední branku tohoto utkání střílí Christos Afroudakis, čímž snižuje na 9:11.

28
    GÓL! Řekové se ještě nevzdávají, rychlé snížení zařizuje Konstantinos Mourikis.

28
    GÓL! A nejspíše vidíme rozhodující moment utkání, Španělé utíkají na rozdíl 4 branek, prosadil se Guillermo Molina Rios!

27
    GÓL! Španělé vedou o 3 branky, desátý zásah si připisuje na své kontě Albert Espanol Lifante!

24
    GÓL! Skvělá přihrávka Chatzitheodoroua a následné zakončení z voleje v podání Evagelose Delakase znamená snížení na rozdíl dvou branek.

19
    GÓL! Theodoros Chatzitheodorou překvapuje španělského brankáře střelou z velké dálky.

18
    GÓL! Penaltu v klidu proměňuje Felipe Perrone Rocha!

13
    GÓL! Desátou brankou v olympijském turnaji se prezentuje Felipe Perrone Rocha!

12
    GÓL! Další snížení Řeků zaznamenává Manthos Voulgarakis.

11
    GÓL! Sedmá branka v brance Řecka, šestý střelec Španělska. Tentokrát je jím Albert Espanol Lifante.

10
    GÓL! Ještě v té samé minutě ale řekové znovu snižují na rozdíl dvou branek, zasloužil se o to Georgios Afroudakis.

10
    GÓL! A další branka v síti Řecka, David Martin Lozano propálil řeckého brankáře a zvyšuje na 3:6!

9
    GÓL! Španělé rychle zvyšují na 3:5, prosadil se hráč s maďarským jménem Balazs Sziranyi Smogyi!

8
    GÓL! V poslední vteřině první čtvrtiny se prosazuje Argyris Theodoropoulos a snižuje tak na rozdíl jediné branky!

8
    GÓL! 42 vteřin před koncem zvyšuje na 2:4 svým dnešním druhým gólem Blai Mallarach Guell!

6
    GÓL! Španělé znovu vedou, v poslední vteřině jejich útoku se prosadil Ivan Perez Vargas!

4
    GÓL! Za dalších 30 vteřin je tu znovu vyrovnané skóre, Blai Mallarach Guell se prosatzuje střelou, kterou odrazil o vodu!

4
    GÓL! Na začátku čtvrté minuty se dalekonosnou střelou prosazuje Evagelos Delakas!

2
    GÓL! Řekové rychle srovnávají, prosadil se Emmanouil Mylonakis, po krásné přihrávce Kokkinakise.