Sputnik – Motor ČB 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Toruń 0:0 (zruš.) | Litvínov – Kladno 4:1 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:2 (kon.) | Most – Kadaň 7:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:2 (kon.)
Benátky n/J – Beroun 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 0:3 (kon.) | Prostějov – Břeclav 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Soligorsk 0:0 (zruš.) | Jastrzębie – Šumperk 4:5 (po s.n.)

59:31
    Pískáno sevření puku po menší akci před brankou Kladna.

59:12
    Ke konci zápasu už se nic moc neděje.

57:14

55:38
    Domácí mají šanci navýšit svůj náskok, zatím se jim ale nedaří.

55:14
    Vyloučen hráč hostů Strnad na dvě minuty za podražení.

51:59

51:35
    Bicek se dostal do velké šance, ujel domácím obráncům, kteří mu ovšem byli v zádech. Vystřelil zblízka, ale Francouz předvedl vynikající zákrok.

51:04

50:34
    Domácí teď výborně bránili a kladenské rytíře nepustili do své útočné třetiny.

49:59
    Vyloučen hráč hostů Dragoun na dvě minuty za sekání. Bude se hrát minutu 4 na 4.

49:01
    Vyloučen hráč domácích Stříteský na dvě minuty za zdržování hry.

48:09
    Krátce po vhazování má kotouč Francouz mezi svými betony.

47:04
    Domácí jsou kompletní, a hra se uklidňuje.

45:48
    Macholda střílí, ale mimo. Hosté jsou v útočné třetině a kombinují. Teď se podařilo domácímu týmu vyhodit, a jede střídat.

45:04
    Vyloučen hráč domácích Trávníček na dvě minuty za hákování.

43:47
    Brejčák vystřelil ještě za modrou, ale Cikánek neměl žádné problémy a vychytal tuto střelu.

42:59
    Icing domácích, vhazování po Francouzovo pravici. U puku hosté.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 14. Majdan, 16. Kubinčák (Baláž), 24. Lukeš (Posmyk, Hübl), 29. Lukeš (Hübl) - 13. Eberle

HC VERVA Litvínov: Francouz (Nechvátal) - Jareš, Stříteský, Kubát, Gula, Zeman, Posmyk, Brejčák, Kousalík, Kafan, Hübl, Gerhát, Hanzl, Baláž, Lukeš, Kubinčák, Majdan, Smolka, Trávníček, Jurčík, Černý
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kaňka) - Černošek, Růžička, Piskáček, Drtil, Drtina, Macholda, Kameš, Dalecký, Dragoun, Hovorka, Látal, Lukáč, Bicek, Eberle, Melka, Valský, Strnad, Petrák, Kuchejda

Rozhodčí: Turčan - Rozlílek, Hauser