Sputnik – Motor ČB 1:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Toruń 0:0 (zruš.) | Litvínov – Kladno 4:1 (kon.)
Sparta – Pardubice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 2:2 (kon.) | Most – Kadaň 7:4 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:5 (kon.) | K. Vary – Chomutov 4:2 (kon.)
Benátky n/J – Beroun 2:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 0:3 (kon.) | Prostějov – Břeclav 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Soligorsk 0:0 (zruš.) | Jastrzębie – Šumperk 4:5 (po s.n.)

Draci právě vstřelili branku!
    ...za to DANIEL VRDLOVEC a Vladimír Cink se prosadili, Šumperk tak vítězí po nájezdech 5:4.

Polští hokejisté neproměnili ani jeden z nájezdů...

Samostatné nájezdy začínají.

60:00
    Konec 3. třetiny.

50:00
    PATRIK VRÁNA srovnává vývoj utkání, po asistenci Marka Haase se tak začíná od začátku. Asistence: Marek Haas.

40:01

40:00

39:00
    Jastrzębie právě vstřelilo branku!
    Co čert nechtěl! Polský tým využívá přesilovku a dostává se podruhé v zápase do vedení!

38:00
    Účastník nejvyšší polské soutěže srovnává stav utkání pár minut před koncem druhé třetiny.

28:00
    Polský tým hned vzápětí snižuje stav utkání.

28:00
    DANIEL VRDLOVEC dává gól na 3:1, dává tak o sobě vědět i svému malému synovci, který je na tribuně novojičínského stadionu a dnes vůbec poprvé v životě na hokeji! Asistence: Marek Bail.

21:00
    VLADIMÍR CINK posílá Draky do vedení. Asistence: Daniel Vrdlovec.

20:01

20:00

12:00
    Je vyrovnáno! První gól sezóny vstřelil v šumperském dresu MATĚJ BLINKA! Asistence: Aleš Staněk, Karel Plášek.

8:00
    Polský výběr se dostává do vedení, pravděpodobným střelcem se stal RICHARD BORDOWSKI.

00:01

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 8. Bordowski - 12. Blinka (Staněk, Plášek), 21. Cink (Vrdlovec), 28. Vrdlovec (Bail), 50. Vrána (Haas), 65. Vrdlovec