IFK Helsinky – Mannheim 4:0 (kon.) | Tappara – Pardubice 4:1 (kon.) | TPS – Liberec 5:2 (kon.)
Kuopio – Sparta 1:5 (kon.) | JYP – Chomutov 4:5 (po s.n.) | Kärpät – Salzburg 3:5 (kon.)
Luleå – Motor ČB 5:2 (kon.) | Linköping – HC Slovan 4:2 (kon.) | HV71 – Vienna Capitals 3:1 (kon.)
Färjestad – Zürich 5:2 (kon.) | Frölunda – Zug 3:2 (kon.) | Djurgården – Bern 4:1 (kon.)
Brynäs – Fribourg 4:2 (kon.) | Eisbären – Plzeň 6:4 (kon.) | Hamburg – Kometa Brno 7:3 (kon.)
Frölunda HC
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
EV Zug
Pátek 17.08.2012, 19:00 • Scandinavium Arena, Frölunda • European Trophy

59:04
    Markkanen je už na střídačce, hosté to zkouší v šesti!

50:14
    Indiáni si zahrají další přesilovku. Na 2 minuty za hákování byl na trestnou lavici poslán Alessandro Chiesa.

47:22
    Dick Axelsson krásně předložil kotouč Olimbovi, který netrefil prázdnou branku z 2 metrů!

44:40
    Šance na obou stranách! Sjöström si v dobré pozici špatně zpracoval kotouč, který mu pak přeskočil hokejku. Do brejku se poté dostal na druhé straně Holden, který na Galbraitha nevyzrál.

40:29
    Lundqvist dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

39:43
    Zug právě vstřelil branku!
    Hosté ještě do přestávky snižují! ANDY WOZNIEWSKI propálil vše, co mu stálo v cestě a snižuje tak na 2:3. Asistence: Lino Martschini a Corsin Casutt.

38:03
    Frolunda právě vstřelila branku!
    To nám to tam v druhé třetině padá, MIKAEL JOHANSSON využil ideální přihrávku Sjöströma v třetí branku! Asistence: Fredrik Sjöstrom.

37:46
    Domácí hráli v šesti, trest jde odsedět Dick Axelsson.

36:13
    A ještě k tomu, Alessandro Chiesa jde pykat na 2 minuty za sekání.

36:13
    Odražený puk jako první našel MATHIS OLIMB, který v klidu poslal touš do odkryté branky! Domácí využívají přesilovku a otáčejí skóre na svou stranu. Bez asistence.

35:51
    Za hákování byl na 2 minuty vyloučen Josh Holden.

29:06
    Odpověď netrvala příliš dlouho, přesilovku 5 na 3 využívá HENRIK TÖMMERNES. Asistence: Fredrik Eriksson a Mathis Olimb.

28:23
    To je neuvěřitelné! V dvojnásobné přesile se trefuje FABIAN SUTTER, který ujel domácím ihned po vhazování! Bez asistence.

28:13
    A tohle je velký problém pro hosty! Za krosček půjde pykat Timo Helbling a domácí tak budou mít možnost minutu a půl dlouhé dvojnásobné přesilovky!

27:43
    Josh Holden vyloučen na 2 minuty za sekání.

24:00
    Galbraith vychytal Holdena v jasné šanci!

19:21
    Další vyloučení, Nolan Diem chytil kotouč ve vlastním brankovišti, za což ho rozhodčí vylučují na 2 minuty za zdržování hry.

16:41
    Když uplynul Brunnströmův trest, tak hosté budou v přesilovce pokračovat. Na 2 minuty za hákování byl vyloučen Fredrik Sjöström.

14:34
    I hosté si zahrají přesilovou hru, Brunnström byl vyloučen na 2 minuty za sekání.

11:17
    Markkanen vychytal Sjöströma ve velké šanci!

08:46
    První trest v dnešním utkání, za sekání je vyloučen Wozniewski.

07:03
    Hosté nastřelili tyč!

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 30. Tömmernes (Eriksson, Olimb), 37. Olimb, 39. Johansson (Sjöstrom) - 29. Sutter, 40. Wozniewski (Martschini, Casutt)

Frölunda HC: Galbraith - Lynch, Tömmernes, Bäckman, Svedberg, Persson, Eriksson, Bohm, Collberg - D. Axelsson, Olimb, Brunnström - Kahnberg, Lundqvist, Tolsa - Sjöström, Johansson, Lasu - Olsen, P. J. Axelsson, A. Axelsson
    EV Zug: Markkanen - Wozniewski, Chiesa, Sutter, Christesen, Erni, Furrer, Herzog, Zubler - Casutt, Holden, Martschini - Fischer, Helbling, Suri - Lammer, Diem, Lüthi - Lindemann, Schneuwly, Rossi