Kadaň – Kyjev 2:4 (kon.) | Zvolen – Banská Bystrica 1:3 (kon.)
HKM Zvolen
1:3 (0:0, 3:0, 0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 17.08.2012, 19:00Memoriál Pavla Zábojníka

Na samostatné nájazdy sa dnes zrodila remíza 2:2. Zvolen ale prehráva svoj druhý zápas na turnaji v pomere 1:3. Krásny pohľad je však na tribúny, oba fanúšikovské tábory fandia aj na konci zápasu, Zvolenčania napriek prehre takisto. Tento zápas si domáci prehrali chybami v druhej tretine, niet čo dodať, hostia boli lepší.

Výsledky druhého hracieho dňa Memoriála Pavla Zábojníka:

HK Sanok - Donbass Doneck 1:5
    SK Kadaň - Berkut Kyjev 2:4
    HKm Zvolen - HC 05 Banská Bystrica 1:3

Po dvoch dňoch sa črtajú už aj ašpiranti na celkové prvenstvo na turnaji, najbližšie k tomu má Donbass Doneck, ktorý so skóre 11:3 jednoznačne kraľuje medzi tímami tu vo Zvolene. Turnaj zajtra pokračuje o 12:00, nenechajte si ujsť prenosy zo všetkých troch zápasov.

Prajeme príjemný zvyšok dňa ! (21:22:50)

Šimun svoj pokus nepremieňa, nedostal puk pomedzi betóny Šimka.

Lukáš Jurík si vychutnal Dzubinu. 2:2.

Melkumyan takisto strieľa pomedzi betóny gól. 1:2.

Peter Zuzin vyrovnáva strelou ponad pravý betón. 1:1.

Filip Nemček strieľa bekhendom pod hornú tyč. 0:1.

Martin Ďaloga rýchlo skončil, triafa iba betóny. 0:0

Ján Sýkora chytil puk rukou v nájazde a následne ho chcel trafiť, nepodarilo sa. 0:0.

59:53
    Lukáš Jurík ľahol na ľad po zákroku Bystričana, Andrej Podkonický to chcel riešiť, Kubka dostáva 2 minúty za bránenie v hre.

59:25
    Vhadzovanie vyhrávajú Bystričania, tí ihneď vyhadzujú puk cez všetky čiary, je z toho zakázané uvoľnenie.

59:11
    Oddychový čas hostí.

59:11
    Tomáš Škvaridlo nechal vyniknúť hosťujúceho brankára, mieril do pravého rohu, Dzubina sa zachránil krásnym semafórom.