Real Sociedad – Celta Vigo 2:1 (kon.) | Real Betis – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Espanyol – Zaragoza 1:2 (kon.)
Malaga – Mallorca 1:1 (kon.)
Real Betis
1:2 (1:1)
Rayo Vallecano
Sobota 25.08.2012, 21:00Španělská LaLiga

88
    Jordi Amat nakopl v souboji o míč protihráče a dostává žlutou kartu.

76
    Hosté střídají. Hodně pomalu ze hřiště odchází Piti a nastupuje Andrija Delibasic.

71
    Další žlutou kartu dostal domácí Nacho Perez.

70
    Domácí také střídají. Odstupujícího Salvadora Agru nahrazuje Joel Campbell.

67
    Domácí Jonathan Pereira nyní dostal žlutou kartu.

65
    Hosté střídají. Odešel střelec druhého gólu Léo Baptistão a nastupuje Alex Galvez.

62
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Jako nic se nyní do vápna dostal LÉO BAPTISTAO a na jeho přízemní ránu levačkou přes obránce brankář Fabricio nedosáhl - 1:2!

58
    Alespoň o malý vzruch se postaral hostující Piti, který nyní dostal žlutou kartu za faul.

50
    Hosté vystřídali. Odešel Jose Carlos a nastupuje Lass.

46
    Na konci poločasu zraněný Paulao nemůže pokračovat ve hře a o poločase vystřídal. Hrát bude Antonio Amaya.

42
    Hostující Tito poslal k zemi tvrdě Juana Carlose a dostává za svůj přečin žlutou kartu.

37
    Za záchrannou brzdu musel nyní na půlící čáře zatáhnout hostující Casado a také on dostává žlutou kartu.

35
    Po faulu na Léo Baptistãa dostal žlutou kartu domácí Agra.

16
    A další břevno, tentokrát na druhé straně. Po centru do vápna hlavičkoval přibližně z penaltového puntíku Beñat a Rubénovi pomohla branková konstrukce.

15
    Velká šance hostů. Z hranice vápna vypálil Piti a trefil parádní bombou břevno domácí brány!

4
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Centr do vápna poslal Beñat a JORGE MOLINA lehkou hlavičkou nadzvedl balon, který přelétl bezmocného brankáře Rubéna.

2
    To byl bleskový náskup hostů. Na konci druhé minuty hry dostal příliš prostoru na levé straně Léo Baptistão, jeho přízemní pas napříč pokutovým územím se dostal až na zadní tyč, kde do prázdné brány zakončil zcela osamocený FRANCISCO MEDINA "PITI"!