Trenčín – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Ružomberok – Trnava 2:2 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Žilina 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 4:1 (kon.)
FC Nitra
4:1 (1:0)
MFK Košice
sk Sobota 25.08.2012, 19:30Niké liga

91
    A striedanie je dvojité, Nacimento je odmenený potleskom a nahradí ho na pár sekúnd Moravčík.

91
    A ešte striedanie Nitry, Gajdoša nahradí Zelenický.

89
    Nitra dala gól!
    CLÉBER NASCIMENTO jedenástku využíva a pečatí skóre na 4:1! O osude zápasu je tak rozhodnuté.

88
    Nascimento šiel sám na bránu, záchrannú brdu zatiahol Bašista, no za cenu červenej karty a bude to penalta!

78
    Gál Andrézly mieril do tyče, lopta Kopeckému vykĺzla a dostala sa ku Škutkovi, ktorý trestuhodne míňa odkryrtú bránu!

63
    Košice reagujú striedaním, Karaša nahradí Duda.

63
    CLÉBER NASCIMENTO ľavačkou ku vzdialenejšej tyči prekonáva Tofiloskeho strelou po zemi!

55
    Blesková odpoveď Nitry! Ostojič urobil v šestnástke chybu, keď loptu neodkopol, tá sa dostala k MARTINOVI BOSZORÁDOVI, od ktorého sa lopta odráža do brány!

53
    Košice dali gól!
    Kuzma prihral z pravej strany DÁVIDOVI ŠKUTKOVI, ktorý zoči voči Kopeckému nezaváhal a vyrovnáva!

46
    Hostia menia zostavu, od druhého polčasu si zahrá miesto Sekuliča Gál Andrézly a miesto Chupáča Martin Bukata.

45
    Krásny záver polčasu! SEYDOUBA SOUMAH dokázal rozobrať obranu hostí, keď si v nej urobil doslova slalom cez troch hráčov, ocitol sa pred Tofiloskim a úspešne po zemi zakončil! 1:0!

39
    Čéry leží znova na trávniku a už to je na striedanie. Nahradí ho Boszorád.

35
    A Nitrania dohrajú zápas iba v desiatich! Šimončič dostáva druhú žltú v zápase a oslabuje svoj tím!