AC Milán – Sampdoria 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Lazio 0:1 (kon.) | Chievo – Bologna 2:0 (kon.)
Janov – Cagliari 2:0 (kon.) | Palermo – Neapol 0:3 (kon.) | Pescara – Inter 0:3 (kon.)
AS Řím – Catania 2:2 (kon.) | Siena – Turín 0:0 (kon.)
Janov CFC
2:0 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 26.08.2012, 20:45 • Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A

Janov vstoupil do sezony tříbodovým ziskem. První branku vstřelil v 51. minutě Merkel. Vítězství domácích pak stvrdil v 85. minutě Immobile. Hosté své velké příležitosti neproměnili, a tak z Janova odjíždějí s prázdnou. (22:38:36)

90+2
    Cossu vypálil z hranice šestnáctky nad bránu.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase tři minuty.

90
    Rohový kop v podání Cagliari, míč uvedl do hry Nainggolan. Hosté se ale k ohrožení branky nedostali.

88
    Merkel leží na zemi a drží se za záda. Bude však schopen pokračovat ve hře.

87
    Centr letěl do pokutového území, kde míč vyboxoval brankář Frey.

87
    Canini odvrátil přihrávku do šestnáctky na rohový kop.

85
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácí se přiblížili k tříbodovému zisku. Astori nezachytil Kuckovu přihrávku na CIRA IMMOBILEHO, jenž si bleskurychle zpracoval míč a na hranici šestnáctky křížně vypálil levačkou přesně k levé tyči

84
    Rossettini vypálil z velké dálky, ovšem nepřesně.

84
    Po rohovém kopu se hosté neprosadili.

83
    Hosté podruhé vystřídali. Z trávníku odešel Dessena, vběhl na něj Ibarbo.

83
    Jankovič před dotírajícím Larriveyem razantně odkopl míč, hosté budou zahrávat rohový kop.

82
    Cossu předložil míč na levou stranu Pisanovi, jehož střílenou přihrávku lapil do náručí brankář Frey.

81
    Immobile byl nedovoleně poslán k zemi na polovině hřiště. Janov bude zahrávat přímý volný kop.

80
    Nepřesná přihrávka v podání Cagliari. Míč skončil v zámezí, domácí budou vhazovat.

78
    Hosté se tlačí do útoku, zatím se ale vyrovnání nedočkali.

77
    Pinilla si vytvořil velkou šanci. Po dobrém centru hlavičkoval v šestnáctce zcela sám, balon ovšem dobře nezasáhl.