AC Milán – Sampdoria 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Lazio 0:1 (kon.) | Chievo – Bologna 2:0 (kon.)
Janov – Cagliari 2:0 (kon.) | Palermo – Neapol 0:3 (kon.) | Pescara – Inter 0:3 (kon.)
AS Řím – Catania 2:2 (kon.) | Siena – Turín 0:0 (kon.)
Janov CFC
2:0 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 26.08.2012, 20:45 • Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A

85
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácí se přiblížili k tříbodovému zisku. Astori nezachytil Kuckovu přihrávku na CIRA IMMOBILEHO, jenž si bleskurychle zpracoval míč a na hranici šestnáctky křížně vypálil levačkou přesně k levé tyči

83
    Hosté podruhé vystřídali. Z trávníku odešel Dessena, vběhl na něj Ibarbo.

77
    Pinilla si vytvořil velkou šanci. Po dobrém centru hlavičkoval v šestnáctce zcela sám, balon ovšem dobře nezasáhl.

74
    Pinilla obdržel žlutou kartu.

71
    Hosté jsou ze standardních situací velmi nebezpeční. Po dalším rohovém kopu měl opět velkou příležitost Rossettini, hlavou tentokrát o kousek přestřelil břevno.

70
    Domácí naposledy vystřídali. Trávník opustil Antonelli, vběhl na něj Moretti.

69
    Po rohovém kopu přišla velká šance hostů. Hlavičku Rossettiniho bravurně vyrazil na brankové čáře gólman Frey.

67
    Domácí podruhé vystřídali. Hřiště opustil Seymour, jeho místo zaujal Tozser.

60
    Míč z přímého volného kopu nádherně zakroutil do šestnáctky Cossu, Pinilla si na něj naskočil a z bezprostřední blízkosti o chloupek přestřelil hlavou břevno.

59
    Cagliari vystřídalo. Z hřiště odešel Avelar, kterého nahradil Perico.

57
    Seymour chyboval na vlastní polovině, míče se okamžitě zmocnil Pinilla a hosté vyrazili do přečíslení 3 na 2. Po centru z pravé strany hlavičkoval v tísni přes obránce Granqvista útočník Larrivey. V těžké pozici ovšem mířil vedle pravé tyče.

56
    Domácí mohli přidat druhou branku. Po pěkném centru za obranu pálil z voleje v šestnáctce Immobile, bránu ale přestřelil.

51
    Astori zachyboval ve skluzu, v šestnáctce se okamžitě tlačil k zakončení Granqvist, před kterým ještě výtečně zasáhl gólman Agazzi, odražený míč ale napálil do sítě ALEXANDER MERKEL.

46
    Domácí sáhli o poločasové přestávce ke střídání. Do druhého poločasu už nenastoupil Jorquera, kterého nahradil Rossi.

39
    Velká šance vzápětí i na druhé straně! Immobile napřáhl kousek za šestnáctkou a jeho křížný pokus jen o chloupek minul pravou tyč.

39
    Po centru Avelara z pravé strany hlavičkoval v šestnáctce Dessena, brankář Frey ale podržel domácí a reflexivně vyrazil míč.

37
    K exekuci přímého volného kopu se postavil Jankovič, z přibližně 30 metrů vypálil přímo na bránu. Jeho pokus byl vydařený, míč o centimetry prosvištěl nad břevnem.

36
    Jorquera byl při úniku nedovoleně zastaven Dessenou, jenž za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.

19
    Janov pokračuje v náporu. Po prodloužení hlavou se k hlavičce na zadní tyči dostal Mesto a jeho pokus na přední tyč výtečně vyrazil gólman Agazzi.

17
    Jorquera vystřelil k levé tyči, brankář Agazzi vystihl dobře stranu, zasahovat ovšem nemusel. Míč minul levou tyč brány.