Kärpät – Luleå 2:4 (kon.) | JYP – Kuopio 2:5 (kon.) | Djurgården – Brynäs 5:4 (po s.n.)
HV71 – Linköping 4:1 (kon.) | Salzburg – Motor ČB 0:3 (kon.)
po s.n.
Djurgårdens IF
5:4 (0:1, 2:1, 2:2)
Brynäs IF
Čtvrtek 30.08.2012, 19:00European Trophy

Dnešní velice dramatická bitva je u konce. Byl to velmi vyrovnaný zápas, takže dělba bodů je dalo by se říci spravedlivá. Trochu smutná pro hosty, kteří dnes třikrát vedli a nakonec odjíždí poraženi, ale až po samostatných nájezdech a tak získávají alespoň bod.

Budeme se zase příště těšit,
    Dobrou noc. (21:43:26)

70:00
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Michael Holmqvist proměňuje rozhodující penaltu a domácí celek získává bod navíc!

Hostující Harju zajel svůj nájezd opravdu špatně a nedal.

Timmy Pettersson a ani on neproměňuje.

Jesper Ollas proměňuje druhé trestné střílení.

Nordqvist nedal a stav po první sérii je 1:0.

Pontus Åberg dává gol a domácí vedou.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo a tak dojde na trestná střílení.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Oba hráči dostali po dvou minutách.

64:36
    Ruční výměna názorů mezi Ludwigem Blomstrandem a Simonem Bertilssonem.

63:50
    Brynäs je v prodloužení daleko aktivnějším týmem.

63:15
    Zakázané uvolnění domácích.

60:01

Počet branek se nám stupňuje. První třetinu vyhráli hosté jedinou brankou. Po druhém dějství byl stav srovnán díky třem gólům a nyní vchází do prodloužení, když oba celky dokázali ve třetí třetině nasázet po dvou gólech.

60:00

58:05

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 26. Blomstrand (Eklund), 31. Holmqvist (Andersson), 42. Blomstrand (Pettersson), 53. Ölvestad (Pettersson), 70. Holmqvist - 19. Thuresson, 32. Nordqvist (Lauritzen, Widing), 41. Jarnkrok (Ollas), 52. Harju (Lauritzen)

Djurgårdens IF: Reideborn (Pickard) – Pettersson, Lidström, Granath, Gustafsson, Holm, Andersson – Blomstrand, Johnen, Aberg – Weigel, Ottoson, Ölvestad – H. Eriksson, Eklund, Wennberg – Ljungh, Holmqvist, T. Eriksson.

Brynäs IF: Holmqvist (Rahm) - Gunderson, Bertilsson, Sundqvist, Berglund, Persson, Hellström, Ollas, Löf - Lavander, Enterfeldt, Harju - Thuersson, Järnkrok, Granström - Widing, Nordqust, Lauritzen -, Hansen, M. Johansson