Sousa – Michalička 2:1 (kon.) | Mertl – Melzer 2:0 (kon.)
Marek Michalička
1
4 6 2
Středa 05.09.2012, 11:10Challenger Alphen (antuka)

Třetí set rozhodl 4. gem, ve kterém Michalička vedl při vlastním podání 40:0, ale servis ztratil. Sousa se oproti druhému setu zlepšil na podání a bezpečně dokráčel k postupu do druhého kola.

To je z mé strany pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (13:17:55)

Konec zápasu

6:2
    Utkání je u konce. Michalička prohrál svůj servis čistou hrou a tím i třetí set poměrem 6:2.

40-0
    Tři mečboly a obávám se, že turnaj pro Marka Michaličku za malou chvíli skončí.

30-0
    Pouhé dva fiftýny dělí 4. nasazeného tenistu od postupu do dalšího kola.

15-0
    Dost možná jsme svědky posledního gemu tohoto utkání. Michalička by však neměl složit zbraně a zkusit zabojovat.

5:2
    Následuje přestávka, po které půjde Michalička podávat na udržení se v utkání.

5:2
    Tuto příležitost už Sousa využil a chybí mu už pouze gem k vítězství v tomto zápase.

A-40
    Jenže si vybojoval další šanci.

40-40
    Sousa musel do výměny přes druhé podání a nezvládl to.

40-30
    Sousa má gembol na 5:2, v případě využítí by již byl hodně blízko vítězství.

30-30
    Brejkbol však zatím nepřichází.

15-30
    První šance by se mohla naskytnou už nyní.

15-15
    Michalička má pouze dvě šance, jak zabojovat o podání soupeře a tak není na co čekat.

15-0
    Portugalec si však nepřipouští žádný tlak a dostává se do mírného vedení v 7. hře třetího setu.