Kolín – Havlíčkův Brod 3:11 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 5:6 (po s.n.)
SC Marimex Kolín
3:11 (1:3, 0:4, 2:4)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 05.09.2012, 17:30Přípravné zápasy

Kolínští Kozlové utrpěli proti silnému soupeři vysokou porážku 3:11. Nejvýrazněji hosté odskočili ve druhé části, v té třetí už se v závěru bavili hokejem. Přesto Kozlové dokázali v závěrečné dvacetiminutovce vstřelit dvě branky.
    Fanoušci Rebelů děkuji svému týmu za vysokou výhru a já děkuji za pozornost z dnešního střeleckého koncertu. (19:33:13)

60:00

59:57
    Endálův křídelní útok končí dnešní utkání.

59:12
    Kozlové se ještě snaží napadat rozehrávku Havlíčkova Brodu, který zápas už prakticky jenom dohrává u vlastní branky.

57:57
    Musil, Rytnauer, Ostrčil, a mohlo to být už 12:3. Rebelové si už dělají co chtějí a akci trochu překombinovali, Ostrčil pálil mimo. Mrzet je to ale vůbec nemusí.

57:02
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Exhibice. Rebelové už se jenom baví hokejem. Puk se zpoza branky dostal na hůl Miroslava Třetiny, který vyhnal Brázdila z brankoviště a mazaně ještě přihrál úplně volnému ONDŘEJI STEHLÍKOVI. Ten už před prázdnou klecí měl jednoduchou úlohu. Asistence: Miroslav Třetina.

56:11
    A přece je tu desátá branka! Akci předcházely ještě nebezpečné pokusy Musila, o chvíli později ale v mezikruží po nahrávce Moravy zacílil zápěstní střelou PETR ŠTĚPÁNEK. A nemýlil se. Puk zapadl přesně pod břevno. Asistence: Marian Morava.

55:47

55:39
    Puk v ochranné síti. Rebelové v této přesilové hře sice dobře kombinují, střelecké pokusy ale chybí.

55:01
    Dlouho se čekalo na střelecký pokus Havlíčkova Brodu. Na modré se odhodlal Pavlík, jehož střelu se ještě snažili dorážet dva hráči. Brázdil ale drží kotouč.

53:47
    Šance pro Rebely na desítku! Nedbal (KOL) totiž zahrál vysokou holí.

52:05
    Štěpánek v přečíslení přihrával na druhou vlnu, puk se ale po zásahu Brázdila ocitl před brankou, kde jej vysokým doklepnutím do sítě dopravil PAVEL MUSIL. Asistence: Petr Štěpánek.

Dnešní utkání v Kolíně sleduje 200 diváků.

50:53
    Kozlové právě vstřelili branku!
    V pokračující klasické přesilovce dává Kolín po nádherné souhře třetí branku. Martin Barták od modré přiťukl před branku PETRU MORKESOVI, který ukázal přehled o hře a z první vymetl prostor u bližší tyče. Asistence: Martin Barták, Tomáš Pácal.

50:28
    Hosté už jsou ve čtyřech. Navíc se po úmyslném ofsajdu přesouvají před branku soupeře.

50:05
    Nedbal zamířil od modré hodně tvrdě do Dolejšovy výstroje.

49:20
    Ondráček drží kotouč za domácí brankou a šetří čas.

49:05
    Rebelové jdou do tří! Kostourek (HBR) jde na trestnou za zdržování hry.

49:05
    Cerkovi před brankou obětavě pod nohy skočil Soldán, čímž zabránil střele z velmi lukrativní pozice.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 15. Kadlec (Cerk), 46. Cerk, 51. Morkes (Barták, Pácal) - 5. Meidl , 6. Ondráček (Rytnauer), 15. Meidl (Ostrčil), 21. Endál, 25. Stehlík (Třetina), 35. Endál (Třetina), 38. Třetina (Endál), 48. Endál, 53. Musil (Štěpánek), 57. Štěpánek (Morava), 58. Stehlík (Třetina)

SC Marimex Kolín: Blažek ( od 38. Brázdil) - Nedbál, Hanzl, Barták, Pácal, Pýcha, Výborný, Špringl, Kopecký, Richter - Kubát, Šafránek, Malý "C", Herwing, Mejzr "A", Morkes, Cerk, Kadlec "A", Ježek, Zumr, Vágner, Nekvasil
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Neruda) - Ostrčil, Soldán, Protivný, Pavlík "A", Novotný, Morava "A", Jelínek - Stehlík, Vondráček, Knotek, Endál, Polodna "C", Třetina, Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Musil, Štěpánek, Fiedler

Rozhodčí: Kubeš - Špringl, Tasch