Vítkovice – Vsetín 7:0 (kon.) | Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:5 (kon.)
HC Kladno – Chomutov 9:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:1 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | Třinec – Přerov 8:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:0, 0:2, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 07.09.2012, 18:00Extraliga staršího dorostu

Dukla tedy nakonec v prodloužení vyhrála za stavu 3:2. Děkujeme za sledování dnešního online přenosu. (20:09:12)

64:54
    Dukla právě vstřelila branku!
    Oddechový čas se nakonec domácím vyplatil. Po vzájemných přihrávkách na modré Romana Čermáka s Lukášem Jíchou nakonec odhodlal ke střele ROMAN ČERMÁK, který přesně trefil mezeru nad betonem Veselého.

64:42
    Na dvě minuty odjel na trestnou lavici Lukáš Bezděk (HKR) za hákování. Zároveň si domácí tým vyžádal oddechový čas.

64:42
    Michal Mandát zkoušel ještě střelu od modré v signalizované výhodě, ovšem těsně minul.

62:50
    Jan Mandát se dostal těsně před brankáře, trefil ovšem opět pouze Veselého.

61:18

60:52
    Jan Mandát ujel hráčům útočící na jihlavskou bránu, ovšem při střele na Veselého trefil pouze jeho pravý beton.

60:01

Ani jeden z týmů v poslední dvacetiminutovce nakonec gól nedal, takže musí přijít pětiminutové prodloužení.

60:00

59:18
    Lukáš Jícha (JIH) se hnal za pukem, který jel na bránu Veselého, ten se k němu ovšem přihnal a nakonec Jícha trefil brankáře. Dostává za to 2 minuty za napadení + 2 minuty za hrubost a za hosty odjel na trestnou lavici Martin Matějček (HKR) na dvě minuty za hrubost.

58:33
    Simon Beran zkoušel střelu na Veselého, ovšem trefil pouze obránce stojícího před ním.

57:53
    Tomáš Drašnar poslal puk před bránu, ovšem jeho spoluhráči se nestihli zorientovat a kotouč kolem nich pouze proletěl.

56:36
    Michal Musil střílel z mezikruží na Vacka, střelu mu ale blokoval David Košař.

55:08
    Marcel Juráň vystřelil na Veselého, ten ale vyrazil puk betonem vysoko nad sebe.

54:34

54:15
    Hosté si stále nemohou udržet prostor před Vackem.

52:34
    Lukáš Jícha (JIH) odjíždí na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Vojtěch Vopat

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 13. Anděl (Mandát , Čermák), 19. Beran (Jícha, Anděl), 65. Čermák (Jícha) - 26. Šeps (Pilař), 26. Voženílek

HC Dukla Jihlava: Vacek - Čermák, Brussman, Košař, Žuček, Půža, Mandát M., Kochánek - Anděl, Jícha, Mandát J. - Beran, Mahút, Juráň - Severa, Bambula, Vykouk - Dvořák, Hotař
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý - Bezděk, Skála, Havránek, Klust, Novotný, Matějček, Pumr, Voříšek - Šeps, Pilař, Jebavý - Voženílek, Gančařík, Drašnar - Musil, Jaroš, Wolf - Souček, Malinský

Rozhodčí: Pešina - Dančišin, Matějček