Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:5 (kon.) | Vítkovice – Piešťany 4:2 (kon.)
Slavia – Ústí n/L 8:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 0:4 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 2:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
HK Poprad
sk Pátek 07.09.2012, 18:45 • ZŠ Liptovský Mikuláš • Přípravné zápasy

Lúči sa s vami Tomáš Batiz, prajem pekný zvyšok večera. (20:36:30)

Skončil sa prípravný zápas dorastu medzi Liptovským Mikulášom a Popradom výsledkom 2:3.

60:00

59:11
    Hra sa nám opäť prerušila, vhadzovať sa bude medzi kruhmi.

58:53
    Domáci vyhrali buly a hneď na to aj odvolali brankára!

58:52
    Po tomto prerušení prišiel aj oddychový čas domácich. Uvidíme či sa im podarí ešte niečo vymyslieť minútu pred koncom zápasu.

58:52
    Rozhodca prerušil hru za prihrávku rukou.

57:12
    Po Moravčíkovej prihrávke sa dostal do útoku Žiak, ktorý si obhodil obrancu a následne zakončil iba do lapačky brankára.

57:06
    Moravčík sa teraz ukázal, najskôr perfektne oprel o mantinel súpera, následne aj odovzdal puk spoluhráčovi.

56:20
    Hneď po buly prišlo ohrozenie brány domácich, strela z ľavej strany skončila na betóne Púteca.

56:17
    Liptovský Mikuláš si týmto vylúčením nijako nepomohol. Ľad opustil Szabo za hákovanie.

55:57
    Do konca zápasu ostáva niečo vyše štyroch minút, hostia si zobrali oddychový čas.

54:10
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci niečo vyše päť minút do konca zápasu znižujú na rozdiel jedného gólu. Liptovský Mikuláš sa dostal do útočného pásma, prihrávka z pravej strany v podaní Patrika Števuliaka otočila hru odkiaľ sa následne presadil MATÚŠ SUKEĽ, ktorý nedal nárok brankárovi svojou prudkou strelou.

53:04
    Výpad Popradu, ktorý skončil až na súperovej polovici bol zastavený dobrou hrou obrany Liptovského Mikuláša, tá o pár minút založila aj útok, ten však stroskotal skorej ako začal.

51:13
    Škandera zachytil puk za vlastnou bránou. Nikým neohrozovaný sa zrútil na ľad ako podťatý strom, tým odovzdal puk hosťom. Obrana domácich ešte stihla zareagovať a zabránila k ohrozeniu brány.

50:33
    Po tom čo Poprad založil útok na pravej strane prišla prihrávka na modrú čiaru, odtiaľ sa pokúsil o prekvapenie brankára Klempa. Neskončilo to podla jeho predstáv, jeho strelu zablokoval Moravčík.

49:50
    Hostia sa tentokrát už dostali do útočného pásma aj s pukom na hokejke, prihrávka po výške preletela pred brankárom domácich, ale žeby toto vzbudilo nejaký rozruch, nemyslím.

49:18
    Opäť vyhodený puk, znovu je to na strane hostí. Tento krát zasahuje Pútec, ktorý zachytil nepresnú prihrávku a rozohral.

48:45
    Po prihrávke z vlastnej polovice sa puk dostal až pred bránu domácich, tam už to všetko riadi Bača, ktorý vzápätí aj rozohráva na najbližšieho spoluhráča.