Vítkovice – Vsetín 7:0 (kon.) | Pardubice – Písek 3:5 (kon.) | K. Vary – Slavia 2:5 (kon.)
HC Kladno – Chomutov 9:3 (kon.) | Liberec – Motor ČB 5:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 0:1 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 2:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Jihlava – Hr. Králové 3:2 (po pr.) | Třinec – Přerov 8:1 (kon.)
Berani Zlín
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Olomouc
Pátek 07.09.2012, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

47:21
    Nesvadba nedovoleně bránil Galušku a domácí mají výhodu přesilové hry.

42:15
    Další vyloučení, Beták příliš dlouho držel hůl domácího Dalajky.

41:51
    Haničinec fauloval a chvíli budou mít hosté výhodu jednoho hráče v poli.

40:17
    Domácí Hlaváč se provinil držením a bude se hrát čtyři na čtyři.

39:59
    Domácí si v úvodu třetí třetiny zahrají přesilovou hru a budou mít šanci na srovnání. Fauloval Michal Čamek.

36:36
    Hladiš se probíjel před branku, ale byl faulován a domácí budou hrát přesilovou hru. Vyloučen je Beták za sekání.

24:32
    Domácí si zahrají první přesilovou hru poté co fauloval Augustin.

8:01
    Hosté si zahrají první přesilovou hru, dvě minuty si odsedí Stuchlík za napadení.