Omsk – Nižněkamsk 2:6 (kon.) | Barys – Ufa 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Kazaň 2:0 (kon.)
Magnitogorsk – Petrohrad 4:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 2:3 (po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 0:3 (kon.)
Spartak Moskva – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Doněck – Novosibirsk 2:3 (po s.n.) | Minsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Riga – Novokuzněck 3:1 (kon.)
Spartak Moskva
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 15.09.2012, 15:00KHL

Dnešní utkání je za námi. Rozhodla část ve druhé třetině, během které padly tři branky. První třetina byla prozměnu bohatá na vyloučení a v té třetí se nestalo vůbec nic zajímavého a záoas nám tak končí výsledkem 3:1 pro domácí. (17:24:21)

60:00

59:15

59:01
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

57:15
    Amur dostává menší trest. Na trestnou na lavici jde Oleg Piganovič.

55:37
    Hostům se nedaří prosadit a vypadá to, že nemají dost sil na závěrečný tlak.

53:32

51:32
    Další oslabení domácího týmu. Štefan Růžička dostává 2 minuty za držení.

48:30

46:30
    Michail Juňkov ze Spartaku dostává 2 minuty za sekání.

42:12
    Domácí Nikoncev se snažil protlačit puk za záda Lašáka, ale obrana Chabarovsku dnes funguje výborně.

40:01

40:00

Druhá třetina nám přinesla tři branky během tří minut, ale kromě této části jsme nic zajímavého neviděli. Domácí tedy i nadále vedou, 3:1.

Třeté dějství začne přibližně v 16:43.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:34
    Nevidíme teď moc šancí ani na jedné straně, hraje se hodně u mantinelů.

35:37
    Domácí Chochlačov střílel od modré, ale minul.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 14. Růžička (Bušujev, Žukov), 24. Kuzmin (Gubin), 27. Gubin (Junkov M.) - 26. Osipov (Běljajev)

Spartak Moskva: Murphy (Borisov) - Morrison, Ščitov, Bodrov, Nakládal, Šefer, Mamkin, Pokrovskij, Želdakov - Levandovskij, Chochlačov, Radivojevič - Růžička, Bušujev, Žukov - Juňkov, Gubin, Kuzmin - Nikoncev, Voronin, Ankudinov, Žmakin.
    Amur Chabarovsk: Lašák (Běrestněv) – Loginov, Osipov, Ožiganov, Piganovič, Bilalov, Pěreťjagin – Tarasov, Hytönen, Petružálek – Nikulin, Lugin, Pyörälä – Korotkov, Juňkov, Šitikov – Stoljarenko, Kosourov, Běljajev – Buturlin.