Mladá Boleslav – Liberec 0:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 5:3 (kon.) | Sparta – HC Kladno 1:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Písek – Motor ČB 3:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Olomouc – Vsetín 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:0 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 15.09.2012, 12:00 • Kotlina • Extraliga staršího dorostu

Diváci v Kotlině viděli napínavé utkání, ve kterém byl sice lepší celek hostí, ale domácí dokázali naplno využít svých několika šanci a vyhrávají tak dnešní zápas! Velkou měrou jim k tomu přispěl Filip Nováček, který dal 2 góly a Vítek Vaněček, který pochytal neskutečné množství střel. Já se s vámi loučím a zase někdy na počtenou! (14:13:41)

60:00

59:39
    Současně vyloučený domácí Nováček a hostující Bezděk - 2 plus 2 minuty za hrubost.

59:22
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto! Do prázdné branky v poklidu doklepává FILIP NOVÁČEK a dává tak již svůj druhý gól!
    Bez asistence.

59:00
    Hradec Králové odvolává brankáře!

58:00
    Lvi se snaží se všech sil dotlačit puk za Vaněčkova záda, ten je však drží stále na uzdě.

57:37
    Oddechový čas pro Hradec Králové.

57:30
    Tvrdou ránu od modré vyslal Nováček (HBR), Veselý kryje.

56:32
    Za hrubost si odpykávají trest současně hostující Šeps s domácím Krajcigrem. Každý na 4 minuty.

56:22
    Neskutečný nápor před Vaněčkovou svatyní. Vaněček roztáhl betony a puk za svá záda nepustil!

54:45
    Hradec právě vstřelil branku!

O první gól hostujícího celku se postaral DRAHOŠ JEBAVÝ pěknou dorážkou rány Malinského. Asistence: Malinský

52:28
    Rebelové brání jako o život, zatím se jim to dobře daří, a skóre zůstává stále stejné!

51:40
    Své sólo hostující Pilař nedotáhl do zdárného konce.

50:00
    Zblokovaná rána od modré, kterou pěkně vyslal Nováček (HBR).

49:29
    Nahození Jebavého od modré Vaněčka nepřekvapilo.

48:30
    Více ze hry mají teď Královští lvi, ale Vaněček vše chytá.

47:29

46:42
    Rebelové kombinují na půli soupeře, hosté vyhazují.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 29. Nováček (D. Vala), 42. Hlídek (D. Vala, Málek), 60. Nováček - 55. Jebavý (Malinský)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Vaněček, (Novák) - Ludvík (C), Přibyl, Klofáč, Hlídek, Bancíř, Mendl, Krajcigr, Polák, Nováček, Semrád, Krajhanzl, Málek, Vala, Mäki.
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Müller) - Klust, Skála, Novotný, Musil, Matouš, Miškář, Malinský, Drašnar, Hofman, Šeda, Gančarčík, Matějček (A), Wolf, Voříšek, Voženílek, Šeps (C), Havránek, Jebavý, Pilař (A), Bezděk.

Rozhodčí: Marek Honza - Jan Jeletz, Lukáš Klouda.