Řisuty – Milevsko 4:3 (kon.) | Klatovy – Kobra 5:2 (kon.) | Sokolov – Bílina 7:1 (kon.)
Tábor – Klášterec nO 8:4 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 1:4 (kon.)
HC Klatovy
5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
HC Kobra Praha
Sobota 15.09.2012, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ

Dnes je to z Klatov vše, těšte se na další onlajn přenos, který proběhne 22. září, kdy Klatovy hostí Vlky z Jablonce. (19:51:23)

60:00

59:19
    Žáčkovu střelu sráží do rohu Blumentrit.

58:25
    Utkání se již dohrává v poklidném tempu.

55:55
    Klatovy právě vstřelily branku!

Střelec: MARTIN POUSKA
    Bez asistence.

55:25
    Máme tu první šarvátku utkání! Na domácí straně budou vyloučeni Václav Fiala a Jakub Kocman, na hostující straně Martin Paris a Roman Verbík. Všichni obdrželi 2 minuty za hrubost, hrát se bude 5 na 5.

54:59
    Maxova tvrdá střela prověřila jen přítomnost plexiskla.

53:12
    Vyloučen hráč hostí Paris, menší trest za držení.

51:34
    Ofsajd Kobry.

51:04
    Sekerka se nedostal k nadějné dorážce. Pravda vyrazil kotouč betonem a před pražským hráčem se otevřela domácí branka. U puku však byli rychleji domácí hráči.

49:16
    Počet sil se na ledě srovnává vyloučen je za držení protihráče Hucl.

48:36
    Žáček nevybíravě narazil Martince na mantinel a bude za to pykat, dvě minuty za vražení na hrazení.

48:10
    Slaninova střela byla zblokována, přesto nadělala problémy domácí obraně. Vláďa Pravda však ale celou situaci se svými obránci ustál.

46:24
    Kobra vyhazuje přes všechny čáry.

45:45
    Jakeš z prostoru mezi kruhy přestřelil Pravdovu branku.

44:52
    Oddechový čas pro hosty.

44:09
    V akci 2 na 1 na Malíka vypálil Vizinger, jeho střela brankou ještě neskončila, ale následnou dorážkou již TOMÁŠ PACANDA dal klatovským hráčům a fanouškům důvod k radosti. Asistence: Vizinger

43:18

41:18
    Vyloučen hráč Kobry Cafourek, menší trrest za zdržování hry.

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 11. Pacanda (Mrázek, Vizinger), 9. Steiner (Zeman), 41. Pouska (Steiner, Topinka), 45. Pacanda (Vizinger), 56. Pouska - 6. Novák (Příhoda), 24. Kocman M. (Novák)

HC Klatovy: Pravda (Smejkal) - Mrázek, Zeman, Herr, Martinec, Hucl, Blumentrit, Fiala, Petráček - Pouska, Maxa, Steiner - Baxa, Pacanda, Topinka - Pavlis, Vizinger, Hobl - Kocman J., Čuban, Vondryska.

Trenér: Radek Mužík

HC Kobra Praha: Malík (Krch) - Švaříček, Ton, Verbík R., Cafourek, Příhoda, Verbík J., Fejt - Jakeš, Slanina, Kocman M.- Sekerka, Bárta, Kouřil - Strnad, Žáček, Paris - Bláha, Novák, Suchan.

Trenér: Miroslav Šeba

Rozhodčí: Šmíd - Černý, Vavruška