Mladá Boleslav – Liberec 0:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 5:3 (kon.) | Sparta – HC Kladno 1:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Písek – Motor ČB 3:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Olomouc – Vsetín 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:0 (kon.)
IHC Králové Písek
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 15.09.2012, 13:00 • ZS Písek • Extraliga staršího dorostu

S přáním hezkého zbytku soboty a celého víkendu se s Vámi od řeky Otavy loučí Petr Eliáš. (15:06:05)

Třetí třetina už gólovou radost nenabídla. Utkání tak končí zaslouženou výhrou Písku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté už na nemají moc šancí na zvrácení nepříznivého výsledku.

57:17
    Lukáš Volf trefuje od modré čáry břevno budějovické klece.

56:30

56:18
    Vácha mohl snížil, ale jeho pokus o překonání Mazucha byl neúspěšný.

55:10
    Písečtí s přehledem kontrolují hru.

54:30
    Kutiš (CEB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:18
    Schwamberger se řítil osamocen na Sovu, ten střelu vyrazil levým betonem.

51:09
    Ofsajd v podání hostů.

49:47
    Další skvělá spolupráce dua Šuhaj - Schwamberger. Druhý jmenovaný pálil z mezikruží, ale vedení svého mužstva nenavýšil.

49:34
    Sova raději drží v lapačce Marcilisovo nahození.

47:50
    Více ze hry teď mají Budějovičtí. V další šanci ke zdramatizování zápasu se zjevil Krátoška.

46:10
    Domácí si teď zadělali na problémy. K jejich štěstí mají v brance dnes skvělého Mazucha, který si poradil se třemi pokusy Moutfieldu.

45:32
    Lukáš Volf nestihl dojet nahození svého spoluhráče a píská se tak zakázané uvolnění.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 20. Hanus (Šuhaj), 25. Volf L. (Dudák), 38. Schwamberger (Šuhaj)

IHC Králové Písek: Mazuch - Hanus, Koutenský, Horažďovský, Červinský, Hřebíček "C", Hájek, Kajtman - Schwamberger, Vlk, Dudák, Volf J., Rod, Duchoň, Březina, Šuhaj, Volf J., Marcilis, Točík.
    Banes Motor České Budějovice: Sova - Malovec, Kadlec, Matoušek, Břečka, Vavřík, Piegl, Kutiš, Žáček - Brož, Prokeš, Panáček, Smejkal, Michálek, Samohejl, Krátoška "C", Vácha, Suchánek, Šafář, Koupal.

Rozhodčí: Mandrysz Marcel - Živnůstka Jakub, Živnůstka Jan.