Mladá Boleslav – Liberec 0:2 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 5:3 (kon.) | Sparta – HC Kladno 1:5 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Písek – Motor ČB 3:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 5:1 (kon.)
Olomouc – Vsetín 3:4 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 2:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:3 (1:0, 1:3, 3:0)
AZ Havířov
Sobota 15.09.2012, 12:00Extraliga staršího dorostu

Zubři nakonec dovedli zápas do vítězného konce a na domácím ledě zůstavají neporaženi. (14:18:24)

60:00

59:30
    Kotala tvrdě sestřelil k zemi Slavíka, který se po chvilce zvedl z ledu a odjel po svých. Havířovský útočník je potrestán trestem 5 min za napadení.

58:46
    Václav Potočný (HAV) 2 min držení.

58:30
    Kotala šikovně zakličkoval a poslal puk mezi Grigárkovy betony, přerovský brankář se štěstím puk udržel před brankovou čarou.

58:07
    Havířov hraje v plném počtu.

57:40
    Gremlicovu střelu Sroka ukryl do výstroje, buly po jeho pravé ruce.

56:07
    Karola byl v samostatném úniku podražen a Zubři budou hrát přesilovku. Dominik Kalus (HAV) 2 minuty za podražení.

53:14
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři odskakují na rozdíl dvou branek. MARTIN GREMLICA stál ve správnou chvíli na správném místě a dorazil Rybkovu střelu za bezmocného Sroka. Asistence: David Rybka.

52:46
    Hokejisté Havířova jsou v plném počtu.

50:50
    Havířov je ve čtyřech, začíná přesilovka Přerova 5na4.

50:46
    Lukáš Bednář (HAV) 2 min nedovolené bránění.

50:15
    Grigárek výborně zneškodnil šanci Pořízka, buly před přerovským brankářem.

48:52
    Nohál byl v šanci faulován a bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Jakub Dudek (HAV) 2 min hákování.

48:27
    Havířovský hráč zůstal ležet na ledě a domácí budou pykat. Daniel Karola (PŘE) 2 minuty za podražení.

47:16
    Přesilová hra 5na4 z domácí strany využita! JAN MARŠÁLEK v početní převaze dotlačil puk za záda Sroky. Asistence: Tomáš Červínek, Filip Nohál.

46:34
    Přesilovou hru si zahrají domácí hokejisté. Dvě minuty si odpyká Jan potočný a Dominik Synek (HAV) 5+10 za zásah do oblasti hlavy a krku.

43:25
    Grigárek musel zasahovat proti nebezpečné střele Kaluse.

41:51
    Zubři srovnávají krok, v přesilové hře tečoval střelu JANA MARŠÁLKA jeden z hostujícího obránců a Sroka nestihl reagovat. Asistence: Pavel Kubal.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 11. Němec (Běhal), 37. Karola (Gremlica), 42. Maršálek (Kubal), 48. Maršálek (Červínek, Nohál), 54. Gremlica (Rybka) - 26. Kotala (Caruk), 31. Bednář (Kalus), 35. Pořízek (Bednář)

HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Běhal, Slavík, Kubíček, Bochňák, Müller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Maršálek, Hurta, Rybka, Duda, Blahunek, Metelka, Nohál, Vlach, Červínek, Němec.
    AZ Havířov: Sroka - Orság, Kotala, Dudek, Pořízek, Carbol, Heinzl, Kalus, Fejko, Sonnek, Šmíd, Staš, Bednář, Synek, Chroboček, Gola, V. Potočný, Kurowski, J. Potočný, Caruk.

Rozhodčí: Kika - Matěj, Kašík