Hr. Králové – Most 3:5 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.) | Šumperk – Beroun 4:2 (kon.)
Benátky n/J – Písek 5:4 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (kon.)
Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 22.09.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

58:30
    Nepříjemná situace pro hosty. Minutu a půl před koncem jsou vyloučeni, čímž nejspíše ztrácí své největší poslendí šance. Na dvě minuty za napadení si jde sednout Tomáš Doležal.

52:52
    Sednout si na dvě minuty jde berounský Jaroslav Nedvěd. Poté, co Draci nevyužili ponechané výhody, si jde tento hráč odsedět trest za hákování.

50:15
    Navíc je teď zbrzdí oslabení. Na trestnou lavici si půjde sednout šumperský Michal Hlinka. Ač se sám diví, je vyloučen za sekání.

40:19
    Tak nakonec vyloučení pro domácí Šumperk. Zajímavé. Martin Novotný je vyloučen za krosček.

38:00
    Přesně dvě minuty před koncem druhé části se vylučuje na straně hostů. Tomáš Karpov si i přes nesouhlas s rozhodčím jde odpykat dvě minuty za sekání.

33:50
    Už ho zná. Ale domácí Martin Novotný si v něm počínal nedovoleně. Je tak za svou nedovolenou hru vyloučen na dvě minuty. Provinil se krosčekem.

30:18
    A budou k tomu mít příležitost. Trest na dvě minuty za sekání dostává Vladislav Kubeš.

29:04
    Teď si jde pro změnu za katr sednout domácí hráč Aleš Staněk za hákování. Hosté tak budou mít přesilovku 4 na 3.

27:41
    Uvidíme vyloučení na obou stranách braikády. Za Draky si jde na dvě minuty sednout Jiří Suchý za nafilmovaný pád, ze strany Berouna je pak vyloučen David Palaščák za podražení.

14:55
    Už dnes třetí vyloučení pro Beroun. Na další dvě minuty si za katr jde sednout Jiří Jebavý za podražení.

10:02
    Další vyloučení pro Beroun. Radek Meidl si jde odpykat dvě minuty za sekání.

04:03
    Uvidíme první vyloučení. Po situaci za brankou hostujícího kádru je vyloučen berounský hráč Jiří Jebavý, jenže se provinil nedovoleným bráněním.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 9. Pastor (Brunec), 13. Vrána (Červenka, Kindl), 40. Sedlák (Hlinka, Hulva), 60. Hulva - 25. Doležal (Padělek), 30. Padělek (Vostřák, Nedvěd)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík, Gewiese, Sedlák, Pastor, Suchý, Vrána, Novotný - Staněk, Vrdlovec, Plášek - Brunec, Hulva, Hlinka - Haas, Kindl, Červenka - Cink, Skoumal, Blinka - od 10. minuty Stoklasa
    Medvědi Beroun 1933: Kůdela (DiRienzo) - Vítek, Karpov, Kubeš, Jebavý, Ruprecht, Plaščák, Vostřák, Videlka, Doležal, Šulc, Trojan, Nedvěd, Hošťálek, Milfait, Malý, Meidl, Hertl, Klhůfek, Padělek

Rozhodčí: Jeřábek - Jureček, Rychlý

Diváci: 1200 (neof. údaj)