3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 27.09.2012, 18:10 • Tipsport aréna • Tipsport extraliga

57:55
    Za hrubost vyloučen Vallin, hosté budou hrát téměř celý zbytek utkání v přesilovce. Šance na vyrovnání domácího týmu tak klesají na úroveň spokojenosti obyvatelů ČR s politickou situací.

53:52
    Sparta si zahraje přesilovku 5 na 3! Za vysokou hůl vyloučen Polanský. Přesilovka bude trvat 1:05 minuty.

52:57
    Varaďa vyloučen za hákování, Holešovickým se naskytá šance k vyrovnání v přesilové hře.

39:53
    Foster vyloučen za hrubost.

36:24
    Tenkrát vyloučen na 2 + 2 minuty za vysokou hůl, bude se hrát 4 na 4, poté následuje přesilovka Třineckých.

35:07
    Posila z NHL Klouček vyloučen za podražení. Spartě se naskytá možnost odskočit ve svém vedení.

29:02
    Na řadě je Třinec, vyloučen je dnešní kapitán Sparty Radek Philipp za vražení na hrazení.

24:22
    Bonk vyloučen za krosček, Sparta hraje přesilovku 5 na 3 přesně minutu a půl!

23:52
    Sparta si zahraje přesilovku, vyloučen byl Klimenta za podražení.

17:31
    Dvoubrankový střelec domácích Pacovský je vyloučen za hrubost.

03:32
    Jiří Polanský je vyloučen za hákování Fostra, jenž se dral do úniku dvou na jediného beka. Sparta si zahraje první přesilovku v zápase.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 8. Pacovský, 10. Pacovský (Tenkrát, Vallin), 33. Bahenský (Milam, Ton) - 2. Polanský (Klimenta), 27. Bonk (Varaďa), 40. Růžička (Hrabal), 49. Roth (Adamský, Peterek)

HC Sparta Praha: Neuvirth - Vallin, Husák, Kočí, Milam, Gawryletz, Philipp, Krstev - Rachůnek, Luňák, Hlinka, Foster, Žalčík, Bahenský, Tenkrát, Pacovský, Treille S., Jánský, Ton, Forman, Simon.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec - Zíb, Lojek, Zagrapan, Klouček, Roth, Galvas, Rákos, Ovčačík - Peterek, Bonk, Podešva, Polanský, Klimenta, Růžička, Orsava, Varaďa, Květoň, Adamský, Hrňa, Hrabal.

Rozhodčí: Lacina, Kalivoda - Jelínek, Pešek