Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 5:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 7:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:3 (po s.n.)
Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po s.n.) | Slavia – Chomutov 1:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 3:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:6 (1:0, 0:1, 1:5)
Berani Zlín
Sobota 06.10.2012, 12:15Extraliga staršího dorostu

Zlín ve třetí třetině rozhodl o konečném stavu, když porazil domácí hokejisty výsledkem 5:1 a v konečném součtu si připisuje tři body a výsledek 6:2. (14:24:02)

52:34
    Martin Gremlica (PŘE) 10 min osobní trest, za nesportovní chování.

52:34
    Daniel Slavík (PŘE) 2 minuty vysoká hůl.

51:28
    Málek si připisuje první úspěšný zákrok.

49:30
    V brance domácích došlo ke změně, Grigárka vystřídal Jakub Málek.

49:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Brankář Grigárek si vybral slabší chvilku, když propustil mezi betony lehkou střelu PATRIKA DALAJKY. Bez asistence.

49:11
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři využívají přesilovku. Gremlicovu přihrávku zúžitkoval přesnou střelou po ledě DANIEL KAROLA. Asistence: Martin Gremlica.

48:05
    Dominik Hladiš (ZLN) 2min vysoká hůl.

47:45
    Zlín převzal otěže zápasu. Formace Zlína opět rozebrala domácí obranu do posledního šroubku a PATRIK DALAJKA parádní střelou o břevno překonává Grigárka. Asistence: Michal Stuchlík.

43:45
    Ševci přesilovku bleskově využili. Přesilovková formace Zlína totálně rozebrala domácí defenzívu a pro MIROSLAVA ZAREMBU nebyl problém zakončit do odkryté branky. Asistence: Dominik Hladiš.

41:52
    Zlín si zahraje další přesilovku, Daniel Karola (PŘE) 2 minuty držení.

41:36
    Hosty druhý gól nabudil natolik, že odskakují už na rozdíl dvou branek. MARTIN HANIČINEC se nejlépe zorientoval ve skrumáži před Grigárkem a navyšuje vedení hostů. Bez asistence.

41:16
    Zlín přeci jenom využívá přesilovou hru. JAN VYORAL napřáhl a jeho pokus skončil v horním růžku. Bez asistence.

40:01

Ve druhé třetině se podařilo Zlínu srovnat a do třetí třetiny půjdou s výhodou přesilové hry. Poslední třetina začne v 13:48.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 17. Karola (Hurta), 50. Karola (Gremlica) - 22. Zaremba (Vyoral), 42. Vyoral, 42. Haničinec, 44. Zaremba (Hladiš), 48. Dalajka (Stuchlík), 50. Dalajka

HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Slavík, Kubíček, Müller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Maršálek, Novák, Hurta, Rybka, Duda, Blahunek, Metelka, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.
    Berani Zlín: Haloda - Kobylík, Hlaváč, Stuchlík, Pelánek, Haničinec, Bumbál, Zaremba, Velčovský, Tomek, Pavlůsek, Dalajka, Procházka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Galuška, Malý, Kužílek.