Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 5:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 7:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:3 (po s.n.)
Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po s.n.) | Slavia – Chomutov 1:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 3:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:6 (1:0, 0:1, 1:5)
Berani Zlín
Sobota 06.10.2012, 12:15Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15.

HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Slavík, Kubíček, Müller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Maršálek, Novák, Hurta, Rybka, Duda, Blahunek, Metelka, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.

PSG Zlín: Haloda - Kobylík, Hlaváč, Stuchlík, Pelánek, Haničinec, Bumbál, Zaremba, Velčovský, Tomek, Pavlůsek, Dalajka, Procházka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Galuška, Malý, Kužílek.

Rozhodčí: .

00:01

0:25
    Dalajka se dostal jako první ke střele, Grigárek vyrazil betonem.

1:20
    Červínek si najel mezi kruhy ale mířil nepřesně.

2:08
    Pelánkovu akci ukončil ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

2:45
    V dobré šanci se ocitl Němec, přerovský útočník ale zvolil střelu po zemi a tu si Haloda pokryl.

2:52
    Icing Přerova, buly před Grigárkem.

3:53
    Jakub Kužílek (ZLN) 2 minuty držení. První přesilovka pro Zubry.

5:53
    Přerov se v přesilovce dostal párkát do šance, ale k překonání Halody to nevedlo. Zlín je kompletní.

6:45
    Do šance se dral Stuchlík, byl ale zastaven domácí obranou. Buly u Grigárka.

7:19
    Karola nezpracoval přihrávku a píská se icing.

8:42
    Zlín si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Tomáš Červínek (PŘE)

9:50
    Hlaváč neproměnil obrovskou šanci na straně Zlína, zlínský útočník nedokázal trefit poloodkrytou branku Grigárka, Zlín mohl jít do vedení.

10:42
    Přerov hraje v plném počtu.

12:03
    Ofsajd zlínských hokejistů.

12:29
    Procházkova střela končí v lapačce Grigárka.

14:22
    Zakázané uvolnění Zlína.

14:43
    Nahození Stuchlíka končí v lapačce domácího brankáře.

15:40
    Zlín se usadil na delší dobu před Grigárkem a přerovští obránci měli co dělat, aby kotouč odpálili z obranného pásma.

16:53
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři jdou překvapivě do vedení. Tvrdou střelu Hurty dokázal Haloda vyrazit, ale na dorážku DANIELA KAROLY byl krátký. Asistence: Vítězslav Hurta.

18:06
    Ofsajd Zlína.

18:29
    Před zlínskou brankou se strhla potyčka a bude se vylučovat. Jiří Velčovský (ZLN) 2 minuty hrubost - David Rybka (PŘE) 2 minuty hrubost. Bude se hrát 4na4.

20:00

Zubři udeřili v první třetině a překvapivě se ujímají vedení v utkání. Druhá třetina se bude dohrávat ještě 29 vteřin 4na4. Druhá část začne v 13:01

20:01

20:29
    Oba týmy hrají v pěti.

21:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo vstřelit vyrovnávací branku. MIROSLAV ZAREMBA se ocitl v mezikruží a střelou mezi betony srovnává na 1:1. Asistence: Jan Vyoral.

23:45
    Gremlica byl v šanci faulován a Přerov si zahraje přesilovku.

23:45
    Jakub Kužílek (ZLN) 2 minuty za hákování.

25:15
    Filip Nohál se zjevil sám před Halodou ale jeho střelu zlínský brankář vytěsnil levým betonem. Veliká šance domácích v přesilové hře.

25:45
    Zlín se ubránil a je v plném počtu.

26:50
    Haloda kryje nebezpečnou šanci domácích, buly po jeho pravé ruce.

27:40
    Zlínští si vybojovali přesilovou hru. David Rybka (PŘE) 2 min za hákování.

28:40
    Jeden ze zlínských obránců ozkoušel střelou od modré pozornost Grigárka.

29:40
    Kobylík to zkoušel od modré, Grigárek byl úspěšný.

29:40
    Vyoralovu střelu dorážcel u levé tyčky Hladiš, Grigárek oba pokusy zlikvidoval. Přerov se ubránil a je kompletní.

32:01
    Gremlica vyslal tvrdou střelu, Hloda se pří ní pěkně protáhl.

33:10
    Po střele Kobylíka musel Grigárek zasahovat lapačkou.

34:10
    Přerov si zahraje dvojnásobnou přesilovku 5na3. Potrestání jsou Jan Vyoral (ZLN) 2 minuty za hrubost, Jakub Kužílek (ZLN) 2 minuty sekání.

35:25
    Přerovští mají drtivý tlak v přesilovce, Gremlicovu ránu Haloda vyrazil betonem.

36:10
    Zubři nedokázali využít dvojnásobnou početní převahu a Ševci jsou kompletní.

37:20
    Kužílek v dobré šanci, sám před Grigárkem, rozhodl se vystřelit, ale branku přestřelil.

39:01
    Poslední třetina druhé třetiny.

39:35
    Jakub Grigárek (PŘE) 2 minuty za zdržování hry.

40:00

Ve druhé třetině se podařilo Zlínu srovnat a do třetí třetiny půjdou s výhodou přesilové hry. Poslední třetina začne v 13:48.

40:01

41:16
    Zlín přeci jenom využívá přesilovou hru. JAN VYORAL napřáhl a jeho pokus skončil v horním růžku. Bez asistence.

41:36
    Hosty druhý gól nabudil natolik, že odskakují už na rozdíl dvou branek. MARTIN HANIČINEC se nejlépe zorientoval ve skrumáži před Grigárkem a navyšuje vedení hostů. Bez asistence.

41:52
    Zlín si zahraje další přesilovku, Daniel Karola (PŘE) 2 minuty držení.

43:45
    Ševci přesilovku bleskově využili. Přesilovková formace Zlína totálně rozebrala domácí defenzívu a pro MIROSLAVA ZAREMBU nebyl problém zakončit do odkryté branky. Asistence: Dominik Hladiš.

47:45
    Zlín převzal otěže zápasu. Formace Zlína opět rozebrala domácí obranu do posledního šroubku a PATRIK DALAJKA parádní střelou o břevno překonává Grigárka. Asistence: Michal Stuchlík.

48:05
    Dominik Hladiš (ZLN) 2min vysoká hůl.

49:11
    Zubři využívají přesilovku. Gremlicovu přihrávku zúžitkoval přesnou střelou po ledě DANIEL KAROLA. Asistence: Martin Gremlica.

49:30
    Brankář Grigárek si vybral slabší chvilku, když propustil mezi betony lehkou střelu PATRIKA DALAJKY. Bez asistence.

49:30
    V brance domácích došlo ke změně, Grigárka vystřídal Jakub Málek.

51:28
    Málek si připisuje první úspěšný zákrok.

52:34
    Daniel Slavík (PŘE) 2 minuty vysoká hůl.

52:34
    Martin Gremlica (PŘE) 10 min osobní trest, za nesportovní chování.