SKA-1946 – K. Vary 3:1 (kon.) | Almaz – Patriot Budapešť 4:3 (kon.)
SKA-1946
3:1 (1:0,0:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 06.10.2012, 11:00MHL

A je dobojováno. Mladíci Energie nezvládli ani druhé utkání na ledě Petrohradu a dnes prohráli 3:1. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký víkend. (13:12:20)

60:00

59:54
    SKA-1946 právě vstřelilo branku!
    A je hotovo. Do prázdné branky se trefil SVATOSLAV GREBENŠIKOV a vystřelil tak Petrohradu další výhru. Bez asistence.

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

56:29
    Další vyloučení na straně Energie. Za nebezpečnou hrou vysokou holí dostává Adam Schusser trest na 2+2 minuty.

52:55

52:32

50:55
    Ale nebezpečnou hrou vysokou holí se vzápětí provinil Adam Schusser a bude se pokračovat ve čtyřech.

50:32
    Velká šance pro hosty. Na dvě minuty je vyloučen domácí Denis Orlov.

48:44
    V obrovské šanci se zjevil Tomeček, ale vyrovnávací branku nevstřelil.

43:30

41:30
    Na dvě minuty je vyloučen hostující Petr Koblasa.

40:32
    SKA-1946 právě vstřelilo branku! Tak to je hodně nešťastný začátek druhé třetiny pro Energii. Po několika sekundách se totiž prosadil LEONID AVTOMOV a poslal Petrohrad opět do vedení. Asistence: Denis Kondratjev.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil hostující Tomáš Harkabus. Je tak vyrovnáno. Poslední dějství začne přibližně v 12:27.

40:00

39:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Těsně před druhou sirénou Energie vyrovnává. První branku karlovaráků v tomto zápase vstřelil TOMÁŠ HARKABUS. Asistence: David Troška.

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 6. Rjašencev (Nikolajev), 41. Avtomov (Kondratjev), 60. Grebenšikov - 40. Harkabus (Troška)

SKA-1946: Nalimov (Bogdanov) - Gavrilov, Vašenko, Gajdaš, Šestopalov, Denis, Šalberov, Tichonov, Anisimov - Chalyšev, Mironišin, Barabanov, Orlov, Kučkin, Nikolajev, Grebenšikov, Kondratjev, Rjašencev, Barinov, Avtomov
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Fečo) - Chalupa, Klimíček, Šik, Kvapil, Dvořák, Schusser, Troška - Tomeček, Flek, Kverka (C), Novák, Koblasa, Jurák, Harkabus, Vrána, Švec, Sýkora, Kohout, Piskoř, Zadražil

Rozhodčí: Sidorenko