SKA-1946 – K. Vary 3:1 (kon.) | Almaz – Patriot Budapešť 4:3 (kon.)
3:1 (1:0,0:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 06.10.2012, 11:00MHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Vítejte u on-line přenosu ruské MHL (Juniorská liga) ligy, kde se podruhé během dvou dnů utká domácí tým SKA-1946 Petrohrad proti českému zástupci v lize, týmu HC Energie Karlovy Vary!

Včerejší duel juniorských týmů dopadl dobře pro domácí, kteří díky lépe zvládnutým samostatným nájezdům získali bod navíc. I bod je ale pro české mužstvo pozitivem, i přesto, že v zápase dvakrát vedlo, vždy zásluhou výborného Vojtěcha Tomečka a takéž pokaždé přihrávajícího Klimíčka. Na straně domácích se také dvakrát prosadil jediný hráč, Barabanov, kterém také dvakrát nahrával ten samý hráč, Kondratjev. Tento hráč byl také tím, kdo rozhodl samostatné nájezdy a připsal si tak třetí branku Petrohradu.

Trenér českého týmu chce na "turné" (dva zápasy v Petrohradu, dva v Čerepovci) získat zpět ztracené body ze dvou proher s Kapitánem Stupino. Oba tyto zápasy chtěli karlovarští vyhrát, leč, nepodařilo a tyto body se tak chtějí pokusit získat na hřištích soupeřů.

Z prvního zápasu má Energie jeden bod, přidá další body i v odvetě? Český tým čeká hned po zápase nepříjemné noční cestování do 600 kilometrů vzdáleného Čerepovce, doufejme, že je vidina noci strávené ve vlaku nebude na ledě svazovat a získají potřebné body!

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Fečo) - Chalupa, Klimíček, Šik, Kvapil, Dvořák, Schusser, Troška - Tomeček, Flek, Kverka (C), Novák, Koblasa, Jurák, Harkabus, Vrána, Švec, Sýkora, Kohout, Piskoř, Zadražil

Rozhodčí: Sidorenko.

00:01

00:13
    Hned v úvodu utkání je vyloučen Denis Kondratjev za hákování.

02:13

05:35
    SKA-1946 právě vstřelilo branku! A domácí mladíci jdou do vedení. První branku dnešního utkání vstřelil ANDREJ RJAŠENCEV, který překonal karlovarského brankáře Habala. Asistence: Maxim Nikolajev.

09:38
    Do další dobré šance se dostával domácí Grebenšikov, ale druhou branku svého týmu nepřidal. Petrohrad tak stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

20:00

První třetina je za námi. Padla v ní jedna branka, kterou vstřelil domácí Maxim Rjašencev a poslal tak Petrohrad do vedení. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhé periodě, která začne přibližně v 11:44.

Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 13:14
    Vyhraná vhazování: 5:7
    Vyloučení: 1:0

20:01

21:56
    Hned v úvodu druhé třetiny zahrozil karlovarský Flek, ale Nalimova nepřekonal.

24:03
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen hostující Roman Jurák.

26:03

27:23
    Do dobré pozice se dostal domácí střelec Barabanov, ale na Habala nevyzrál.

29:44
    V obrovské šanci se ocitl karlovarský Kohout, ale v tváří tvář nedokázal překonat Nalimova!

36:43
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen domácí Kučkin.

38:43

39:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Těsně před druhou sirénou Energie vyrovnává. První branku karlovaráků v tomto zápase vstřelil TOMÁŠ HARKABUS. Asistence: David Troška.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil hostující Tomáš Harkabus. Je tak vyrovnáno. Poslední dějství začne přibližně v 12:27.

40:01

40:32
    SKA-1946 právě vstřelilo branku! Tak to je hodně nešťastný začátek druhé třetiny pro Energii. Po několika sekundách se totiž prosadil LEONID AVTOMOV a poslal Petrohrad opět do vedení. Asistence: Denis Kondratjev.

41:30
    Na dvě minuty je vyloučen hostující Petr Koblasa.

43:30

48:44
    V obrovské šanci se zjevil Tomeček, ale vyrovnávací branku nevstřelil.

50:32
    Velká šance pro hosty. Na dvě minuty je vyloučen domácí Denis Orlov.

50:55
    Ale nebezpečnou hrou vysokou holí se vzápětí provinil Adam Schusser a bude se pokračovat ve čtyřech.

52:32

52:55

56:29
    Další vyloučení na straně Energie. Za nebezpečnou hrou vysokou holí dostává Adam Schusser trest na 2+2 minuty.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:54
    SKA-1946 právě vstřelilo branku!
    A je hotovo. Do prázdné branky se trefil SVATOSLAV GREBENŠIKOV a vystřelil tak Petrohradu další výhru. Bez asistence.

60:00

A je dobojováno. Mladíci Energie nezvládli ani druhé utkání na ledě Petrohradu a dnes prohráli 3:1. To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký víkend. (13:12:20)

Jakub Kopřiva

Branky a nahrávky: 6. Rjašencev (Nikolajev), 41. Avtomov (Kondratjev), 60. Grebenšikov - 40. Harkabus (Troška)

SKA-1946: Nalimov (Bogdanov) - Gavrilov, Vašenko, Gajdaš, Šestopalov, Denis, Šalberov, Tichonov, Anisimov - Chalyšev, Mironišin, Barabanov, Orlov, Kučkin, Nikolajev, Grebenšikov, Kondratjev, Rjašencev, Barinov, Avtomov

Rozhodčí: Sidorenko