Omsk – Spartak Moskva 5:3 (kon.) | Jekatěrinburg – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Novosibirsk 2:0 (kon.)
SKA Petrohrad
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 18.10.2012, 17:45KHL

59:27
    Na trestnou lavici navíc usedá Kulda. Hosté dohrají duel ve čtyřech.

53:58
    Hosté jdou opět do čtyř. V oslabení s utkáním těžko něco udělají. Na trestné lavici sedí Kutuzov.

48:48
    Sudí si všimli Enlundova útočného faulu na Vorobjova. Přesilová hra SKA.

43:58
    Kopeikin nepříjemně narazil Tichonova na brankovou konstrukci a odchází na trestnou lavici.

33:08
    Čudinov zasáhl soupeře vysokou holí a dostává trest 2+2 minuty. Hosté budou hrát téměř půl minuty přesilovou hru 5 na 3.

31:35
    Serkin druhým vyloučeným hráčem SKA. Přesilovka pro Sibir.

25:27
    Artjuchin vůbec prvním vyloučeným hráčem utkání a hosté si zahrají přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Kovalčuk (Tarasenko), 28. Kučerjavenko (Makarov, Čudinov)

SKA Petrohrad: Ježov (Šikin) - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Serkin, Pervyšin - Tichonov, Tarasenko, Kovalčuk - Průcha, Mårtensson, Thoresen - Něprjajev, Artjuchin, Burdasov - Kučerjavenko, Makarov, Klimenko.
    HC Sibir Novosibirsk: Gaidučenko (Glass) - Zaicev, Kulda, Alexejev, Kutuzov, Safronov, Aksjoněnko, Karavajev - Glazačev, Lehterä, Enlund - Kopeikin, Nikulin, Krivonožkin - Šumakov, Drugov, Soloduchin - Sannikov, Malyšev, Vorošilo.

Rozhodčí: Bělov, Buturlin - Zacharenkov, Sazonov