Mladá Boleslav – Chomutov 1:2 (po s.n.) | Slavia – Jihlava 4:2 (kon.) | Ústí n/L – HC Litvínov 4:5 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 7:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 3:4 (po pr.) | Sparta – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Vítkovice – Motor ČB 2:1 (kon.) | Liberec – HC Kladno 0:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Kladno
Sobota 20.10.2012, 18:00 • Svijanská arena • DHL Extraliga juniorů

58:16
    Josef Mikyska (LIB) dostává dvě minuty za sekání a desetiminutový osobní trest plus trest do konce utkání za nesportovní chování.

57:08
    Mikyska opět centroval, tentokrát na Frka, tomu ale dlouho trvalo zpracování, takže se Exner snažil přemístit.

53:35
    Další obrovská šance domácích, Mikyska hledal před brankou na volej Chlapíka, ten na puk nedosáhl.

53:31
    Nejaktivnější v bitce byl právě Josef Zuzaník (LIB), a tak jde na trestnou lavici za hrubost.

53:31
    Velká šance Zuzaníka! Puk propadl Exnerovou výstrojí na brankoviště, kde na něj málem dosáhl Krucký. To se mu ale nepovedlo a následuje skrumáž, ve které došlo i na malinkou pěstní výměnu názorů.

49:35
    Janeček prošel obranou a už jel sám na Sobotku, před ním ale trestuhodně minul.

46:41
    Po vzájemné strkanici na své trestné lavice putují Milan Doudera (KLA) a Michal Beránek (LIB), oba za hrubost.

44:23
    Jakub Klíma na své cestě k brance vybojoval přesilovku, za podražení si jde sednout David Bunda (KLA).

41:57
    Útočným faulem se provinil Marek Frk (LIB) a budou to dvě minuty za podražení.

39:15
    V poslední minutě opět velká šance hostů, Šilhavý nezakončil z první přesně, protože byl na něj pas moc dlouhý, pak ale mohl do prázdné zavěsit Gottlieb, což se mu nepovedlo protože nedokázal včas dostat puk před branku. Na čáře kotouč přikrývá Sobotka, Véber nakonec vyvolal menší strkanici a na střídačku odjel bez helmy.

37:08
    Velká šance Adama Chlapíka, který vystřelil zápěstím z pravého kruhu. Pozorný Exner proti němu ale vytáhl pěkný zákrok lapačkou.

35:56
    Patrik Vodák (KLA) se ocitá zpět na trestné lavici, tentokrát za podražení.

32:22
    Martin Fiala (KLA) posílá svůj tým krosčekem do čtyř.

27:29
    Kladno právě vstřelilo branku!

Dlouho se hrálo bez zajímavých šancí, nyní ale hosté zvyšují svůj náskok. Svůj brejk proměnil v branku, ač byl tísněn, PETR KOBES.

Asistence: Dan Tomáš.

22:44
    Patrik Vodák (KLA) to trochu přehnal u zranění a možná půjde o více než jen trest. Langhammer totiž dopadl nešikovně na krk a z ledu mu pomáhá dvojice záchranářů. Vodák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:34
    Kobes unikl liberecké obraně a před brankou zkusil kličku do forhendu, Sobotkovi se ale povedlo předpovědět, co jeho soupeř udělá, a tak došlo k zákroku.

19:15
    Pyrochta předvedl perfektní pokrytí puku, když prakticky na místě nasadil kličku jednomu z hostů a i svému spoluhráči Havlasovi, pak před brankou ale poslal kotouč pouze na připraveného Exnera.

17:38
    Domácí míří do přesilovky, Patrik Novák (KLA) jde pykat za podražení.

11:14
    Obrovská příležitost Pípala, puk se nečekaně odrazil před odkrytou část Sobotkovy branky, možná přítomnost obránce Slavíka, který se snažil kladenského útočníka pokrýt, zachránila domácí klec.

08:15
    Na ledě leží domácí obránce Jandejsek, Martin Gottlieb (KLA) dostává menší trest a osobní desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku.

01:25

A hned první početní výhoda končí gólem hostů. Ti šli tři na dva po levém křídle, kde se jeden z beků Tygrů rozhodl pro hit, čímž ovšem uvolnil cestu tomu forvardovi, kterého neatakoval. Tím byl JIŘÍ VÉBER, který o vteřinku později zápěstím vymetl spodní růžek branky.

Asistence: Patrik Vodák.

00:52
    První přesilovku v zápase budou mít Středočeši, na trestnou lavici odchází Jakub Klíma (LIB) za vysokou hůl.