Spartak – Benfica 2:1 (kon.) | Šachtar – Chelsea 2:1 (kon.) | Nordsjaelland – Juventus 1:1 (kon.)
BATE – Valencia 0:3 (kon.) | Lille – Bayern 0:1 (kon.) | Barcelona – Celtic 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Braga 3:2 (kon.) | Galatasaray – Kluž 1:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
2:1 (1:0)
Chelsea FC
Úterý 23.10.2012, 20:45 • Donbass Arena, Doněck • Liga mistrů

Já se s vámi loučím, budu se těšit u dalších on-line přenosů. (22:38:14)

Šachtar Doněck si připisuje velmi cenný skalp v podobě výhry nad anglickou Chelsea, úřadujícím vítězem Ligy mistrů. Druhou branku domácích přidal v 52. minutě Fernandinho. V 88. minutě ještě sice stačil zdramatizovat koncovku utkání brazilský záložník ve službách Chelsea Oscar, navíc se už ale Chelsea nezmohla a v Donbass Areně prohrála 1:2.

93
    Zdá se, že Chelsea už nezbyde čas na vyrovnání.

92
    Petr Čech vykopává míč vysoko do vzduchu, nenachází ale nikoho v modrém.

92
    Šachtar se sanží držet míč, co nejdále od své branky.

90
    Damir Skomina nastavuje tři minuty navíc.

90
    Rozhodnout mohl Mchitarjan, branku ale nedal.

88
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Ivanovič využil ponechané výhodu po faulu na Colea, s míčem se prodral až do pokutového území, viděl na penaltě volného OSCARA, pro kterého nebyl problém zakončit. Chelsea se tak rázem vrací do hry.

87
    Williama nahrazuje Douglas.

87
    Nakonec se této situace zhostil Luiz, nenaložil však s touto možností dobře a nastřelil pouze bránící hráče.

86
    Jeden z dvojice Mata - Luiz vyšle střelu směr brána Šachtaru.

85
    Ramirese v úniku fauluje Tomáš Hübschman a je odměněn žlutou kartou.

84
    Hosté reklamovali Fernandinhomu ruku v pokutovém území. Damir Skominala ale dal jasně na jevo, že penaltu pískat nebude.

83
    Ilsinho nahrazuje střelce první branky zápasu Alexe Teixeiru.

82
    Pokus Daniela Sturridge ani zdaleka nemohl ohrozit Pjatova.

80
    David Luiz vyfadoval žlutý kartónek.

79
    Po levém křídle proplul až do pokutového území Eden Hazard, Pjatov ho ale spolehlivě vychytal.