Spartak – Benfica 2:1 (kon.) | Šachtar – Chelsea 2:1 (kon.) | Nordsjaelland – Juventus 1:1 (kon.)
BATE – Valencia 0:3 (kon.) | Lille – Bayern 0:1 (kon.) | Barcelona – Celtic 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Braga 3:2 (kon.) | Galatasaray – Kluž 1:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:1 (2:1)
Benfica Lisabon
Úterý 23.10.2012, 18:00 • Stadion Lužniki, Moskva • Liga mistrů

Sudí Clattenburg dnes naposledy fouká do píšťalky a domácí fanoušci se radují. Spartak Moskva poráží v poměru 2:1 Benficu Lisabon. O důležitý gól se postaral již ve třetí minutě Carioca, ale po půl hodině srovnal na 1:1 Lima. Nicméně dvě minuty před koncem prvního poločasu si dal nešťastný vlastní gól Jardel a díky němu domácí vítězí. Sledovali jsem zajímavý zápas a já Vám děkuji za pozornost. Hezký večer. (20:00:00)

90+5
    Žlutou kartu obdržel také Ari.

90+2
    Žlutou kartu vyfasoval Welliton.

90+4
    Sudí přerušil opět hru, na trávníku zůstal ležet Ari.

90+3
    V závěrečných minutách vybojoval Spartak autové vhazování na soupeřově polovině.

90+2
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

90+1
    Sudí přerušil hru, na trávníku zůstali ležet hned tři fotbalisté.

90
    Anglický sudí Clattenburg nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

88
    Hosté využívají posledního střídání. Trávník opouští Matić a nahrazuje ho John.

87
    Teď se dostal do zakončení Cardozo, ale míč šel přesně do těch míst, kde stál připravený Rebrov.

85
    Benfica zahrávala hned dva rohové kopy, ale ani jednoho nedokázala využít.

85
    Nadýchaný centr přichystal Salvio, ale pro Cardoza to bylo příliš dlouhé.

84
    Do konce řádné hrací doby zbývá necelých šest minut a hosté začínají vyvíjet na svého soupeře tlak.