Košice – Myjava 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:0 (1:0)
MFK Ružomberok
sk Středa 24.10.2012, 18:00 • Pasienky, Bratislava • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Máme za sebou prvý zápas medzi ŠK Slovanom a MFK Ružomberkom. Góly strielali len domáci a to v oboch polčasoch. Do štatistík sa zapísali Lester Peltier a Filip Hlohovský. Hralo sa bez kariet. Prevahu mali takmer počas celého zápasu domáci Slovanisti. Hostia sa prejavili hlavne na začiatku zápasu a v závere. No ku gólu sa nedopracovali. Ďakujem za pozornosť a prajme príjemný zvyšok dnešného dňa. (19:55:02)

90+2
    Erik Grendel si potiahol loptu po pravej strane, hodil si ju na ľavačku a nebezpečne ohrozil. Roh pre domácich.

90+1
    Ďalší center Tomáša Ďubeka pokryla domáca obrana dlhým odkopom.

90
    Erik Grendel sa tak dlho hral s loptou, až bol faulovaný. Nadstavený čas 2 minúty.

89
    Ružomberok sa v posledných minútach snaží zvrátiť skóre zápasu, zatiaľ sa nejala Mukendiho strela.

87
    Hra je na malú chvíľu prerušená kvôli Martinovi Jurkemikovi, ktorý sa ocitol na zemi.

85
    Strielaný center Petra Masla letel za chrbát Pavla Kováča, no ten ešte stihol rukou vytlačiť na roh.

84
    Štefan Pekár si zasekol obrancu a tvrdo vystrelil. Kováč vyráža len pred seba, kde stál kapitán Tomáš Ďubek. Domáca obrana stihla loptu poslať na rohový kop.

84
    Dnešné stretnutie sleduje 468 divákov.

83
    Posledné striedanie v zápase. Z ihriska odchádza Lester Peltier a nahradí ho Leandro Ledesma.

82
    Bagayokov center z pravej strany tesne minul Peltiera, ktorý si nabiehal do šestnástky.

81
    Mulumba Mukendi vystrelil spoza šestnástky. Pavel Kováč sa musel hodiť, aby loptu chytil.

80
    Nicolas Gorosito veľmi pekne prečítal hru a vypichol prihrávku. Pri lopte sa teraz striedajú obidva tímy. Nikto ju dlhšie nepodrží.

80
    Center na Mukendiho, ten bol tiesnený a hlavou nedokázal zakončiť presne.

78
    Posledné striedanie hostí. Z ihriska odišiel Lukáš Lupták a nahradil ho Štefan Pekár.

77
    Pavel Kováč nepresným odkopom daroval loptu Ružomberčanom.

76
    Lukáš Lupták sa krásne predieral domácou obranou, no zastavil ho posledný obranca na hranici šestnástky. Hráč Ružomberka mal veľmi blízko ku strele.

75
    Po rohu budeme vidieť ďalší roh. Center vyhlavičkoval Mukendi a tak uvidíme tretí roh v rade.

75
    Krásne si prešiel Lukáš Pauschek cez troch hráčov, poslal loptu na Bagayoka a ten vybojoval rohový kop.