Kazaň – Neftçi Baku 1:0 (kon.) | Fehérvár – Basilej 2:1 (kon.) | Genk – Sporting 2:1 (kon.)
Inter – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Sparta – Kirjat Šmona 3:1 (kon.) | Lyon – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Panathinaikos – Lazio 1:1 (kon.) | Maribor – Tottenham 1:1 (kon.) | Rosenborg – Met. Charkov 1:2 (kon.)
Rapid – Leverkusen 0:4 (kon.) | Helsingborg – Hannover 1:2 (kon.) | Levante – Twente 3:0 (kon.)
Liverpool – Machačkala 1:0 (kon.) | Young Boys – Udinese 3:1 (kon.) | Atlético – Coimbra 2:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Plzeň 1:2 (kon.) | Mönchengladbach – Marseille 2:0 (kon.) | AEL Limassol – Fenerbahce 0:1 (kon.)
Newcastle – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Marítimo – Bordeaux 1:1 (kon.) | FCSB – Molde 2:0 (kon.)
Stuttgart – Kodaň 0:0 (kon.) | Eindhoven – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Neapol 3:1 (kon.)
KRC Genk
2:1 (1:1)
Sporting Lisabon
Čtvrtek 25.10.2012, 19:00 • KRC Genk Arena. • Evropská liga

Já se s Vámi loučím. Krásný večer vám přeje Dominik Mihailescu.

Genk tedy vede tabulku ve skupině G. Na druhém místě je překvapivě maďarský Videoton s šesti body, který dokázal na své domácí půdě porazit Basilej 2:1.

Sporting se tedy stejně jako v portugalské lize, trápí i v Evropě a svůj 150. zápas nevyhrál.

Na dnešním zápas asi nebude v dobrém vzpomínat Khalid Boulahrouz, který byl v 76. minutě vyloučen a Sporting tak musel dohrávat o desíti.

Dnešní zápas vyhrává nakonec belgický celek KRC GENK. O výhru 2:1 se postaral v 88. minutě střídající Barda. Pro něho to byl pravděpodobně zápas snů, protože vlastní střelou vybojoval rohový kop, po němž vsítil rozhodující branku.

90+5

90+5
    Na centr nikdo nedosáhl a zápas je ukončen!

90+5
    Ještě rohový kop na který jde i brankář Rui Patrício.

90+3
    Kapitán Vossen předává pásku Buffelovi, protože je vystřídán. Za obrovského aplausu ho nahrazuje Kumordzi.

90+2
    Míč v rukavicích Vana Houta. Navíc je připraveno ještě jedno střídání domácích.

90+1
    Polský arbitr nastaví čtyři minuty.

90
    Buffel byl přerušen v akci, protože pomezní zdvihl praporek - ofsajd.

88
    Genk právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné!! ELYANIV BARDA přišel na hřiště a hned po pěti minutách střílí branku, která má velkou váhu! Barda se po rohovém kopu dostal k hlavičce a dostal míč za hostujícího gólmana.