Kazaň – Neftçi Baku 1:0 (kon.) | Fehérvár – Basilej 2:1 (kon.) | Genk – Sporting 2:1 (kon.)
Inter – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Sparta – Kirjat Šmona 3:1 (kon.) | Lyon – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Panathinaikos – Lazio 1:1 (kon.) | Maribor – Tottenham 1:1 (kon.) | Rosenborg – Met. Charkov 1:2 (kon.)
Rapid – Leverkusen 0:4 (kon.) | Helsingborg – Hannover 1:2 (kon.) | Levante – Twente 3:0 (kon.)
Liverpool – Machačkala 1:0 (kon.) | Young Boys – Udinese 3:1 (kon.) | Atlético – Coimbra 2:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Plzeň 1:2 (kon.) | Mönchengladbach – Marseille 2:0 (kon.) | AEL Limassol – Fenerbahce 0:1 (kon.)
Newcastle – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Marítimo – Bordeaux 1:1 (kon.) | FCSB – Molde 2:0 (kon.)
Stuttgart – Kodaň 0:0 (kon.) | Eindhoven – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Neapol 3:1 (kon.)
Levante UD
3:0 (0:0)
FC Twente
Čtvrtek 25.10.2012, 19:00 • Estadi Ciutat de València, Valencia. • Evropská liga

Nakonec se nastavovalo pět minut, ale už je konec. Domácí tak získávají tři body a jsou hodně blízko postupu do další fáze. Hosté už nemají šanci jít dál. Dnes byli do padesáté minuty aktivnějším týmem, pak si ale nechali vstřelit tři branky a odjíždějí bez bodu. Tolik z tohoto přenosu, díky za pozornost a příště napočtenou. (20:53:05)

90+3
    ...posléze také Ballesteros a Schilder, jenž si něco vyřizovali asi ne zcela korektním způsobem.

90+2
    Ještě se žlutí na obou stranách. Nejprve vidí žlutou Bengtsson...

90
    Nastavují se čtyři minuty a Pedro Ríos měl na kopačce hattrick, ale Mihaljov mu oslavu překazil robinzonádou. Pěkná akce obou aktérů této akce.

88
    Levante právě vstřelilo branku!

Opět byla hostující obrana hodně otevřená, což nedělalo problém PEDROVI RÍOSOVI. Ten dostal ideální přihrávku před bránu, kde si počínal naprosto chladnokrevně. Mihaljov sice reklamoval ofsajd, ale rozhodčí jasně ukazuje, že gól platí. V závěru utkání tak přišla ještě jedna branka a pro hosty je to poměrně krutý výsledek.

87
    Za potlesku diváků dochází k poslednímu střídání trenéra domácího výberu. Odešel autor první branky Míchel, na zbytek duelu nastupuje

85
    V ofsajdu také Angel, který se hodně zlobí, že rozhodčí jeho akci nepustili.

84
    Střídající Cabral se dostal mimo hru.

82
    Utkání se prakticky dohrává, Levante bezpečně kontroluje průběh duelu.

78

Je zřejmě rozhodnuto. Do otevřené obrany vběhl Míchel, přesným centrem našel na malém vápně PEDRA RÍOSE, který neměl problém míč uklidit podruhé do Mihaljovovy svatyně. Teď už to pro Twente bude hodně kritické.

77
    Marná snaha hostů pokračuje, stále se nemohou prosadit a už to s nimi nevypadá dobře.

75
    Střídající Angel neudržel nervy na uzdě a zbytečně zakopl míč. Za to byl také náležitě oceněn.

74
    Janssen v postavení mimo hru, domácí výrazně otupili snahy soupeře, ten je teď v hodně špatném rozpoložení.

73
    Druhé střídání připravil kouč Martínez. Ze hry do kabin poslal Gómeze, do boje se pouští García. Měl by pomoci obraně s bráněním těsného výsledku.

72
    Hodně nepřesná střela Tadiče, který zkoušel ránu z hranice velkého vápna. Navas mohl jen klidně kontroval průběh celé události. Navíc Gómez následně inkasuje žlutou kartu.

72
    Rodas je dalším potrestaným hráčem, nyní vyfasoval žlutou kartu.

71
    Hodně rychlé poslední střídání hostujícího trenéra. Ze hry stahuje Landzaata a na posledních dvacet minut jde zkusit své štěstí Janssen.