Kazaň – Neftçi Baku 1:0 (kon.) | Fehérvár – Basilej 2:1 (kon.) | Genk – Sporting 2:1 (kon.)
Inter – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Sparta – Kirjat Šmona 3:1 (kon.) | Lyon – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Panathinaikos – Lazio 1:1 (kon.) | Maribor – Tottenham 1:1 (kon.) | Rosenborg – Met. Charkov 1:2 (kon.)
Rapid – Leverkusen 0:4 (kon.) | Helsingborg – Hannover 1:2 (kon.) | Levante – Twente 3:0 (kon.)
Liverpool – Machačkala 1:0 (kon.) | Young Boys – Udinese 3:1 (kon.) | Atlético – Coimbra 2:1 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Plzeň 1:2 (kon.) | Mönchengladbach – Marseille 2:0 (kon.) | AEL Limassol – Fenerbahce 0:1 (kon.)
Newcastle – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Marítimo – Bordeaux 1:1 (kon.) | FCSB – Molde 2:0 (kon.)
Stuttgart – Kodaň 0:0 (kon.) | Eindhoven – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Neapol 3:1 (kon.)
AEL Limassol
0:1 (0:0)
Fenerbahce Istanbul
Čtvrtek 25.10.2012, 21:05 • Tsirion Stadium, Cyprus • Evropská liga

Úvod druhého poločasu začal stejně jako ten první, ale po patnácti minutách ukázalo hostující Fenerbahce svojí kvalitu a až na ojedinělé šance domácích si po zbytek druhého poločasu vytvářelo převahu, která vyústila v jediný, a tudíž výtězný gól zápasu, který vstřelil v 72. minutě hostující Korkmaz. I přes snahu domácích o vyrovnání si Fenerbahce dokázalo udržet své vedení až do konce zápasu. (23:03:36)

90+3
    Poslední standartní situace domácích byla odvrácena hostujícín obranou.

90+1
    Hosté šli ve čtyřech na dva obránce domácích. Skvělý zákrok Degry uchoval domácím naděje na vyrovnání.

90
    Rozhodčí nastavují 4 minuty.

90
    Rychlý protiútok domácích byl zastaven hostující obranou.

90
    Na místo tlaku domácích je tu další rohový kop hostů.

89
    Domácí se snaží napadat, ale hosté zkušeně drží míč ve své moci.

88
    Faul domácích na útočné polovině. Fenerbahce rozehrává od vlastní branky.

87
    Domácím rohové kopy stále nevycházejí. Ani z dalšího centru nevzniklo nebezpečí.

87
    Obrovská šance domácího Limassolu. Monteiro sám před brankářem Volkanem nastřelil pouze jeho nohy. Rohový kop domácích.

85
    Za nejlepšího hráče hostů Kuyta přišel do hry Slovák Miroslav Stoch

84
    Technickou střelu přes zeď vyrazil brankář Degra na další roh.

83
    Faul domácích na Kuyta v nebezpečné vzdálenosti devatenácti metrů před brankou. Domácí brankář staví zeď.

82
    Další žlutá karta, tentokrát jí dostal domácí Dede.

81
    Slibnou šanci domácí doslova zahodili nepovedenou střelou.

78
    Další střídání domácích. Odešel kapitán Nikolaou, který vystřídal za ofenzivního záložníka Bébého. Domácí trenér Costa se tak snaží posílit ofenzívu svého týmu.