HK SŽ Olimpija Lublaň
Sobota 27.10.2012, 17:15 • Zimní stadion Znojmo • Erste Bank Young Stars League

57:35
    Olimpija právě vstřelila branku!
    JAKA ZDESAR završuje svůj dnešní hat-trick a zároveň asi rozhoduje o dnešním vítězi. Bez asistence.

56:35
    Koňařík nachystal spoluhráčům dobrou šanci, jeho přihrávku však nikdo před bránou nezachytil!

55:30
    Orli právě vstřelili branku!
    Jediná větší akce a je z ní gól! FRANTIŠEK NAHODIL střelou z kruhu vrací Orlům naději. Asistence: Radovan Holub, Martin Bukáček.

53:26
    Vyloučen Cepon (OLJ) - dvě minuty za faul kolenem.

52:49
    Lublaň si ihned po začátku přesilovky vytvořila tlak a zasypala Helešice sprškou střel. Jedna se odrazila přímo na hůl JAKA ZDESARA, který již neměl těžkou práci. Asistence: Matic Krivec a Anze Dovic.

52:30
    Vyloučen Holub (ZNO) - dvě minuty za vražení na hrazení.

51:49
    Rezek byl v dobré šanci, objel Helešicovu bránu, ale nepodařilo se mu zakončit do odkryté svatyně!

47:21
    Po krásné přihrávce se dostal k puku MIHA PESJAK, který si objel bránu a puk střelil nad Helešicovo levé rameno. Asistence: Georgy Pogodin Alekseev..

45:43
    Následoval Kastnerův únik, brankář hostů se předvedl velice rychlými reflexy, když téměř neuvěřitelnou rychlostí vymrštil lapačku.

42:24
    Vyloučen Koňařík (ZNO) - dvě minuty za faul loktem.

39:39
    Domácím hráčům s ještě podařilo v závěru třetiny snížit. Fatální chybu gólmana v rozehrávce vystihl MILAN KASTNER a posílá puk do prázdné lublaňské klece. Bez asistence.

36:10
    Koňařík nahazoval před bránu, kde se puk pokoušel tečovat Horák, puk však nedokázal ideálně zasáhnout a míjí branku.

33:25
    A následně přesilová hra pro domácí hráče. Na trestnou lavici usedá Zidan (OLJ) - opět dvě minuty + 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

32:46
    Bleskově využitá přesilová hra hostů. Branku střílí ANZE DOVIČ. Asistence: Aljaz Uduč.

31:54
    Také hosté si zahrají přesilovou hru, potrestán je Theimer (ZNO) - dvě minuty + deset minut za úder do oblasti hlavy a krku.

31:25
    Po rychlém brejku se před bránou Lublaně ocitl Kastner, se střelou však příliš dlouho otálel a Koren drží bez problémů kotouč na svých betonech.

30:55
    A hosté opět odskakují na rozdíl dvou branek. Pesjak vystřelil z vrcholu kruhu, puk se došoural k pravé tyčce Helešicovy brány, kde stál nikým nehlídán GREGOR REZEK a pohodlně zasouvá puk do brány. Asistence: Miha Pesjak.

28:31
    Znojemští hráči uzamkli svého soupeře v obranném pásmu a snižují na rozdíl jediného gólu. MILAN KASTNER si najel do kruhu a přesnou střelou mezi betony posílá puk za brankovou čáru. Asistence: Michael Theimer.

27:41
    Ne však dlouho, na trestnou lavici usedá Oberstar (OLJ) - faul kolenem.

25:22
    Za přílišnou aktivitu před bránou si však odchází na trestnou lavici odpočinout právě Koňařík (ZNO) - vysoká hůl, Zidan (OLJ) - držení. Hraje se 4/4.

25:20
    Koňaříkovu teč z prostoru před bránou Koren se štěstím vyráží ramenem.

22:42
    Orli nedokázali nic vymyslet, zahrají si však přesilovou hru, dvě minuty inkasuje Snoj (OLJ) - napadení.

19:45
    Do mezikruží dostal krásně nabito Rezek, prudkou ránou však míjí znojemskou klec.

14:21
    Vyloučen Dovic (OLJ) - zdržování hry.

07:30
    Trestat se bude na straně Znojma - Pelikán (ZNO) inkasuje 5 minut + trest do konce utkání za naražení zezadu.

03:19
    Domácí hráči využívají přesilovou hru a snižují. Z vrcholu kruhu poslal přesnou střelu za záda lublaňského gólmana MICHAEL SCHEJBAL. Asistence: František Nahodil.

02:55
    Další vyloučení na straně hostů, na trestnou lavici míří Humar (OLJ) - krosček.

01:32
    Vyloučen hráč Lublaně Batic (OLJ) - faul loktem.

01:26
    Ani Helešic však dlouho čisté konto neudržel a další ostrou ránou jej překonává opět MIHA PESJAK. Asistence: Gregor Rezek, Georgy Pogodin Alekseev.

00:55
    Helešic střídá Novotného ve znojemské brance.

00:55
    A je to 0:2. MIHA PESJAK se dostal do úniku a opět nedává Novotnému šanci. Asistence: Georgy Pogodin Alekseev, Luka Oberstar.

00:35
    Hostující hokejisté se rychle ujímají vedení, Novotného překonává JAKA ZDESAR. Asistence: Aljaz Udouc.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 4. Schejbal (Nahodil), 29. Kastner (Theimer), 40. Kastner, 56. Nahodil (Holub, Bukáček) - 1. Zdesar (Udouc), 1. Pesjak (Pogodin Alekseev, Oberstar), 2. Pesjak (Rezek, Pogodin Alekseev), 31. Rezek (Pesjak), 33. Dovič (Uduč), 48. Pesjak (Pogodin Alekseev), 53. Zdesar (Krivec, Dovic), 58. Zdesar

HC LERAM Orli Znojmo: Novotný (Helešic) - Theimer, Tichý, Hobza, Bukáček, Michalica, Odehnal, Cerinski - Cerovečki, Kastner, Schejbal - Holub, Nahodil, Pelikán - Koňařík, Horák, Vald - Indruch, Hačecký.
    HK SŽ Olimpija Lublaň: Koren (Kmetič) - Krivec, Cepon, Oberstar, Židan, Batič, Kompolsek, Koncilja - Zdesar, Dovic, Udoc - Pesjak, Rezek, Pogodin Alekseev - Snoj, Humar, Truden - Drozg.

Rozhodčí: Homola - Zídek, Kříž