Havířov – Prostějov 4:3 (po s.n.) | Frýdek-M. – Přerov 4:10 (kon.) | Opava – Vsetín 7:3 (kon.)
Karviná (Baník) – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 2:5 (kon.) | Technika Brno – Pelhřimov 5:2 (kon.)
Břeclav – Chotěboř 9:1 (kon.) | Bílina – Sokolov 3:1 (kon.) | Milevsko – Řisuty 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Děčín 2:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 4:5 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
HC Děčín
Sobota 27.10.2012, 18:00 • Zimní stadion, Jablonec • 2. liga skupina Západ

V příštím kole se hráči Jablonce podívají na led Tábora a hosté z Děčína budou hostit na domácím kluzišti hokejisty Řisut. (09:19:24)

Děčín jasně ovládl celé utkání a po zásluze si z Jablonce odveze tři body. Pro hosty byla klíčová hlavně první třetina, ve které se celkem třikrát dokázali prosadit. Vlci už poté byli sice rovnocenným soupeřem, ale snížit nebo dokonce vyrovnat se domácím nepodařilo. To je ode mě vše. Přeji příjemný zbytek večera.

60:00

59:35
    Domácí Tondr (JAB) dostává dvě minuty za faul loktem. Hra 5 na 4.

59:27
    Hosté z Děčína už nikam nespěchají a s velkou pravděpodobností si připíší tři body.

59:06

58:30
    Jablonec kombinuje v obranném pásmu soupeře, ale do žádné velké šance se nedostává.

58:00
    Poslední dvě minuty dnešního duelu.

57:18
    Hosté se osvobozují a vyhazují do středního pásma.

57:06
    Začne domácí přesilovka. Hříbal (DĚČ) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Hra 5 na 4.

56:29
    Oba týmy se střídají v držení kotouče. Hra je nepřesná a žádné šance nepřicházejí.

55:54
    Jablonecký útok zastavil ofsajd.

55:00
    Máme před sebou posledních pět minut hry a s domácími body to vypadá hodně zle.

54:35
    Lavinger raději podržel nahození a bude se vhazovat po jeho levici.

54:13

53:40

53:22
    Střela Bříšky končí pouze v lapačce Lavingera.

52:23
    Na trestnou lavici usedá Kadeřábek (JAB) za hrubost a Stezka (DĚČ) také za hrubost. Pokračuje hra 4 na 4.

52:13
    Je po domácí přesilovce. Na trestnou lavici odchází jablonecký Šulc (JAB) na dvě minuty za sekání. Hra 4 na 4.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 19. Bříška (Tondr , Kadeřábek), 41. Kedršt (Kadeřábek, Niko) - 5. Baránek (Novotný, Růžek), 14. Racek (Kaltenböck), 17. Vávra (Šetka, Racek), 28. Filipovský, 43. Baránek

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek (28. Nedvídek) - Petrmichl "C", Niko, Peřina, Kadeřábek, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Hloušek, Kedršt, Vašek, Mulač, Brokeš, Hájek, Krátký, Příkazský.
    HC Děčín: Lavinger (Štícha) - Hříbal, Stezka, Molnár, Novotný, Kaltenbock, Grin, Hošek, Oliverius, Zika, Filipovský "C", Růžek, Baránek, Vávra, Racek, Nikl, Řídel, Šetka, Kopas.

Rozhodčí: Batěk - Beránek, Ledinský