Feyenoord – Ajax 2:2 (kon.) | Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Heerenveen 6:3 (kon.)
Waalwijk – Twente 0:1 (kon.) | Arnhem – Alkmaar 1:2 (kon.)
RKC Waalwijk
0:1 (0:1)
FC Twente
Neděle 28.10.2012, 14:30 • Mandemakers Stadion, Waalwijk • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek neděle a u dalších online přenosů na počtenou! (16:22:22)

Utkání končí hubeným vítězstvím hostů z Enschede 1:0. O vítězství rozhodl v prvním poločase Dušan Tadić, který zužitkoval výborné práce Luca Castaignose. V 87. minutě mohl srovnat Jozefsson, trefil ale pouze tyč. Twente si tak uhájilo vedení v Eredivisie i po 10. kole.

90+3
    Za útočný faul vidí žluté napomenutí Teddy Chevalier.

90+2
    Domácí se dostávají do tlaku.

90
    V dnešním utkání se budou nastavovat 3 minuty.

89
    Velmi aktivní Jozefzoon nakonec nevybojoval rohový kop, ikdyž se mu to velmi nelíbí.

87
    Florian Jozefzoon z hranice pokutového území nastřeluje tyč!

85
    Poslední střídání v dnešním utkání, ze hry odstoupil Ard Van Peppen, kterého nahradil Imad Najah.

84
    Sneijderova střela provětrala Michajlovovy rukavice.

82
    Chadli centrem našel přesně Castaignose, který ale přes blok domácích nedokázal vystřelit na branku.

80
    Poslední střídání hostů, Roberta Schildera nahrazuje na posledních 10 minut Denny Landzaat.

78
    Další roh pro domácí.

76
    Domácí střídají, ze hry odešel Jeff Stans, na jeho místo přišel Mart Lieder.

75
    Na hřišti se nyní přiostřilo, několik po sobě jdoucích tvrdých zákroků na půlící čáře rozhodčí nechal bez odezvy.