Barys – Omsk 3:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Viťaz 4:5 (po s.n.) | Čeljabinsk – Minsk 2:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čerepovec 5:2 (kon.) | Ufa – Mytišči 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Kazaň – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Doněck 4:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novokuzněck 3:5 (kon.) | Lev – Chabarovsk 5:2 (kon.) | Lev – Chabarovsk 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Severstal Čerepovec
Středa 31.10.2012, 14:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Ve třetí třetině navýšili náskok domácí hráči Metallurgu, kdy už vedli ve 45. minutě 4:1, za 62 sekund snížil Medvěděv na 4:2, ale konečnou podobu dnešnímu výsledku dal ve 49. minutě Lisin, který upravil na konečných 5:2 pro domácí. Děkujeme za pozornost!

58:34
    Mozjakin se prodral k razantnějšímu zakončení hostující brankář chytá.

58:06
    Zuccarello s Mozjakinem točili kolotoč přihrávem před Košečkinem.

57:36
    Zakázané uvolnění domácích.

57:24
    Severstal se však do útoku neprotlačil.

57:05
    Od své branky rozehrává Kosov, který ztratil puk ve středním pásmu.

56:37

55:56
    Malkin nebezpečně dorážel před Košečkinem.

54:37
    Vyloučen hostující hráč Zemčenko za podražení.

54:16
    Malkin měl znovu před sebou téměř prázdnou branku, ale pas od Mozjakina přes celé obrané pásmo Severstalu nezužitkoval.

54:08
    Domácí opět v tlaku.

53:46
    Hra ve středu hřiště.

52:55
    Další skvělá možnost pro domácí, tentokrát měl hostující gólman štěstí po střele Kulemina.

52:43
    Zuccarella měl dobrou střeleckou možnost. Košečkin chytá.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 5. Mozjakin (O'Reilly), 21. Kazionov (Hodgman, Zuccarello), 36. Lisin (Malkin), 45. Antipin (Kulemin, Malkin), 49. Lisin (Malkin) - 13. Kazionov (Šipačov), 46. Medvěděv (Zamčenko)

Metallurg Magnitogorsk: Ahonen (Gelašvili) - Antipin, Birjukov, Gončar, Kabarov, Bondarev, Mišarin, Bernackij - Kulemin, Lisin, Malkin - Mozjakin, O'Reilly, Zuccarello - Hodgman, Platonov, Zdunov - Kosov, Jakubov, Potěchin - Kazionov.
    Severstal Čerepovec: Košečkin (Pěreťjagin) - Kiseljevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Čáslava, Jegoršev, Popov - Stoljarov, Kazionov, Šipačov - Bergfors, Wandell, Gimbatov - Nurtdinov, Zemčenko, Medvěděv - Běrdnikov, Kazakovcev, Kovyršin - Kuvajev.

Rozhodčí: Dejev, Safiullov - Majtak, Pronskich