Linz – Znojmo 2:3 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
2:3 (0:1, 2:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 31.10.2012, 18:30 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (20:45:28)

58:35
    Linz zkouší hru bez gólmana!

48:39

48:08
    Orli hrají v pěti a čeká je zkrácená přesilová hra.

48:07
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se dostává do vedení! Při hře 4 na 4 se prosadil MICHAL TELESZ. Bez asistence.

46:39
    Síly na ledě se vyrovnají. Krosčekem se provinil Fechtig (LNZ). Hraje se 4/4.

46:08
    Krušné chvíle přicházejí i pro Znojmo. Na trestnou lavici usedá Müller (ZNO) - nedovolená hra vysokou holí.

43:20
    A Černá křídla jsou kompletní.

42:35
    Domácí hráči jsou již ve čtyřech.

41:20
    Obrovská šance pro Znojmo! Střídačka Linze inkasuje menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odpyká Fechtig (LNZ).

40:35
    Orli dostávají hned na začátku třetí periody početní výhodu, dvouminutový trest inkasuje Haudum (LNZ) - sekání.

40:01

V úvodu druhého dějství dokázali domácí srovnat stav a ve 34. minutě se dokonce ujali v přesilové hře vedení. Znojemští hráči ale o pár minut později oplatili stejnou mincí a rovněž v přesilové hře se mohli radovat z gólu z hokejky Jiřího Tichého, jenž tak opět vyrovnal skóre. Který z týmu lépe zvládne závěrečnou část dnešního zápasu? Třetí třetina začne v 20:04.

40:00

36:13
    Linz již hraje ve čtyřech.

36:41
    Znojemští hokejisté v přesilové hře srovnávají! Dechela v bráně Linze překonává JIŘÍ TICHÝ. Asistence: Jan Müller, Michal Telesz.

35:43
    Zajímavá situace pro Znojmo, na trestnou lavici odchází druhý hráč domácích Schaurhofer (LNZ) - nedovolené bránění.

34:13
    Trest pro domácího Gaffala (LNZ) - hákování.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 24. Gaffal (Macierzynski, Fechtig), 34. Kirchschläger (Haudum, Gaffal) - 1. Kastner (Müller, Telesz), 37. Tichý (Müller, Telesz), 49. Telesz

Steinbach Black Wings Linz: Dechel (Janny) - Fechtig, Kirchschläger, Gaffal, Urstöger, Frieske, Schaurhofer, Kragl - Macierzynski, Gaffal, Krcho - Franz, Weinberger, Lindner - Winkler, Placek, Ober - Haudum, Dreger, Sturm.
    HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Novotný) - Theimer, Tichý, Hobza, Michalica, Bukáček, Odehnal - Telesz, Kastner, Müller - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Koňařík, Vald, Fusek - Holub, Kacetl.