Miskolc – Nové Zámky 7:3 (kon.) | Nové Zámky – Csíkszereda 5:0 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
HSC Csíkszereda
sk Pondělí 19.11.2012, 17:00MOL liga

Skončilo nám ďalšie stretnutie MOL ligy v ktorom Nové Zámky hostili Csíszeredu a treba povedať, že im nedali ani najmenšiu šancu na úspech v tomto stretnutí. Výraznejšie sa presadila tretia päťka domácich, ktorej sa podarilo streliť až 3 góly. Najbližší zápas odohrá slovenský zástupca v MOL lige v nedeľu a to na ľade Brašova. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (19:48:07)

60:00

59:10
    Zápas sa už iba dohráva, obe mužstvá čakajú na záver stretnutia.

58:00
    Začali sa posledné 2 minúty stretnutia.

56:30
    Teraz sa rútili traja hráči na brankára Zimu, ale mladý obranca Sucharda si s nimi bez väčších problém poradil.

55:19
    Hra stretila svoje tempo a taknie sme svedkami už skoro žiadnej šance, až na pár neškodných striel.

53:29
    Hra sa nám teraz vyrovnala vidíme množstvo nepresností, zdá sa, akoby sa už hostia zmierili, že dnes body nezískajú.

51:31
    Pekná strela Štefanku končí na brankárovi Csíkszeredy.

50:10
    Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

49:40
    Nové Zámky sa ubránili a už hrajú so štyrmi hráčmi. Presilovka hostí o dvoch hráčov bola veľmi ale naozaj veľmi nevýrazná, bez akejkoľvek strely na brankára Zimu.

48:13
    A možnosť pre hostí hrať presilovú hru 5:3 po skrumáži pred domácou bránkou je vylúčený Kráľ Martin za hrubosť.

47:37
    Vylúčený hráč Nových Zámkov Erik Lehocký za podrzanie.

46:16
    HC Nové Zámky dali gól!
    Teraz nastala veľmi kuriózna situácia, po nahodenom puku išiel jeden z obrancov hostí za svojou bránkou, snažil sa vyhodiť, ale trafil iba svojho brankára Kožucha do chrbta a od neho skončil puk v bránke. Gól je pripísaný RASTISLAVOVI BARČÁKOVI. Asistencia: Ondrej Štefanka.

45:42
    Ďalšia početná výhoda pre Nové Zámky, na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Flinta.

44:30
    Štefanka, chcel teraz šikovne vysunúť Vargu, ale je z toho iba zakázané uvoľnenie.

43:18
    Po strele Szocsa Výborne zakročil lapačkou Zima.

41:42
    Po ideálne vyhratom buly sa od modrej čiary trafil JURAJ JOANIDIS. Asistencia: Ľuboš Dobrý.

41:30
    Nové Zámky nevyužili ani túto presilovú hru. Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli a aj preto je stav nezmenený 3:0. Polovicu tretej tretiny bude hosťom chýbať ich najlepší hráč Hurtaj a aj preto bude zaujímavé ako sa s touto situáciu Csikszereda vysporiada.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:23
    Na konci druhej tretiny ešte možnosť pre domácich zvýšiť! Na trestnú lavicu odchádza Hurtaj a ten si za protesty vyslúžil ešte aj 10 minútový osobný trest.

39:07
    Becze sa teraz z uhla pokúšal ohroziť Zimu v bránku domácich, ale tn sa prekvapiť nedal.

38:09
    Barčák teraz Mikhailovovi, ale toho strela končí iba na ochrannej sieti.

36:50
    V presilovej hre sa do vyloženej šance dostal Novák, ale brankár Zima si zatiaľ drží čisté konto.

35:49
    V peknej šanci sa ocitol Molnár (CSI), ale výborne sa vrátil Sucharda a v zápätí fauloval toto istého hráča a tak odchádza na trestnú lavicu.

33:44
    Pri presilovke hostí, si paradoxne najväčšiu príležitosť vypracovali domáci, keď sa na brankára Kožucha rútili Štefanka s Hrudíkom, ale v poslednej chvíli zasiahol obranca súpera.

32:37
    Hosťujúci Hurtaj si vypýtal faul pri mantinely. Za držanie odchádza na trestnú lavicu Kráľ.

32:19
    Hosťujúci tréner si vypýtal oddychový čas.

31:10
    Nové Zámky držia svojho súpera v jeho obrannej tretine, ale nedokážu vystreliť na brankára Kožucha.

29:35
    Výborne hrajúci Tarnóczy aj celá štvrtá päťka si teraz vypýtala faul. Na trestnú lavicu odchádza vylúčený Flinta za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

29:00
    Hra sa nám presunula do stredného pásma a na ľade vidííme množstvo nepresností.

27:30
    Dobrá obrana teraz slávi úspech aj na strane Csíkszeredy. Nové Zámky si v tejto presilovej hre nevypracovali žiadnu šancu.

25:35
    Domáci si svojou aktivitou vypýtali ďalšiu presilovú hru, potrestaným hráčom je K´ša za napadnutie.

25:00
    Nové Zámky hrajú v tomto stretnutí veľmi dobre, ich hra vychádza najmä z dobre organizovanej obrany a v doterajšom priebehu nemal ich súper takmer žiadnu vyloženú šancu.

23:50
    Teraz sme videli pekné šance teraz na domácej strane ktorých autorom bol šikovný útočník Imrich Tarnóczy, ale gólom nekončia.

21:10
    Zámky hrajú presilovú hru, no nevedia sa usadiť v útočnom pásme.

20:01
    Začala druhá tretina.

Skončila nám prvá tretina, v ktorej boli efektívnejší domáci a aj preto vyhrávajú hladko 3:0. Za pár minút začne druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:21
    Domáci budú hrať na konci prvej tretiny ešte presilovú hru po faule na Mikhailova.

18:00
    V tejto časti hry sa novozámčania iba bránia a nevedia sa oslobodiť z pod tlaku, ktorý na nich vyvíja ich súper a však zzatiaľ bez požadovaného efektu.

16:35
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi. Zápätí pekná strela z hokejky Barčáka, ale ten si s ňou poradil.

15:30
    Nové Zámky sa veľmi dobre bránia nepúšťajú svojho súpera k žiadnej šanci!

14:07
    Nasleduje vylúčenie. Na trestnú lavicu odchádza Hrudík (NZM) za nedovolené bránenie.

13:04
    Nové Zámky dali svoj tretí gól! Po kolotoči v útočnom pásme si pekne zbehol obranca ERIK LEHOCKÝ a z prvej prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: Rastislav Barčák, Matúš Púchovský.

11:30
    Hostia teraz na malú chvíľku zavreli svojho súpera v jeho vlastnej tretine, ale ten svojou vynikajúcou obranou ich nepúšťa do žiadnej vyloženej šance.

09:02
    Po peknom signále Nové Zámky odskakujú svojmu súperovi na rozdiel 2 gólov. Čisté buly sa podarilo vyhrať Štefankovi a obranca Sucharda krásnym lobom ponad všetkých hráčov vysunul BRANISLAVA VARGU pre ktorého už nebol problém zakončiť. Asistencie: Miroslav Štefanka, Andrej Sucharda.

08:25
    V presilovj hre sa už nič dôležité neudialo, Zima kryl všetky strely svojich súperov.

06:20
    A sú to práve domáci ktorý otvorili skóre v tomto stretnutí! Po chybe hosťujúcej obrany sa rútili dvaja na jedného novozámocký hráči a ONDREJ ŠTEFANKA dorážkou otvára skóre. Asistncie: Rastislav Barčák, Erik Lehocký.

06:08
    Prvé vylúčenie aj na strane domácich. Za napadnutie odchádza na trestnú lavicu Joanidis.

5:00
    Na druhej strane prvá veľká prílžitosť, keď Szocs sa ocitol osamotený pred domácim brankárom Zimom, ale nepodarilo sa mu ho prekonať.

04:24
    Štvrtá päťka novozámčanov teraz zavrela svojho súpera v tretine, ale nevyťažili z toho žiadnu príležitosť.

03:38
    Teraz v krátkom slede domáci vyslali na brankára kožucha dve nebezpečné strely, no ten si s nimi poradil.

01:23
    Máme tu prvé vylúčenie v tomto stretnutí, presilovú hru budú hrať domáci. Potrestaným hráčom je Hurtaj.

00:42
    Prvá strela na bránu ide z hokejky domáceho Dobrého.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Oba tímy už majú rozcvičku za sebou.

Pre oba tímy to bude iste veľmi náročný zápas, keďže pre oba tímy to bude ich tretí duel za štyri dni. Kým Csíkszereda si poradili bez problémov s Ferencvárošom, Nové Zámky si odniesli pomerne vysokú prehru 7:3 z Miškolcu a tak klesli v tabuľke na tretiu priečku. Čaká nás určite veľmi zaujímavý zápas.

Pekný deň prajem. Dnes nás čaká duel MOL ligy medzi tretím a štvrtým mužstvom. Rozdiel je iba minimálny a to 3 bodový.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 7. Štefanka O. (Barčák, Lehocký), 10. Varga (Sucharda, Štefanka M.), 14. Lehocký (Barčák, Púchovský), 42. Joanidis (Dobrý), 47. Barčák (Štefanka O.)

HC MIKRON Nové Zámky: Zima (Beňo)- Kráľ, Hrudík, Mikhailov, Štefanka M., Uhnák- Sucharda, Joanidis, Dobrý, Ružička, Varga- Lehocký, Baron, Púchovský, Štefanka O., Barčák- Németh, Vojtkó, Hardi, Tarnóczy, Klobučník
    HSC Csíkszereda: Kožuch (Ruczuj)- Adorján, Bors, Molnár, Flinta, Kóša, Becze, Tranca, Hurtaj, Moldován, Novák, Miháli, Péter, Molnár, Szocs, Papp, Biro O. Bíro T.