Jekatěrinburg – Omsk 3:6 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 5:1 (kon.)
Ufa – Doněck 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 0:1 (kon.) | Kazaň – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 5:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 3:2 (po s.n.)
HC Slovan – Mytišči 3:2 (kon.) | Lev – Jaroslavl 7:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:3 (0:1, 1:1, 1:0)
Spartak Moskva
Pátek 23.11.2012, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (18:22:51)

Kazaň se musí spokojit alespoň s bodem, což vzhledem k průběhu utkání, není žádnou tragédií. Dnes "tahal" Bars za kratší konec a nebýt Jemelinovy branky necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny, mohly se do Moskvy "stěhovat" všechny body.

Dnešní utkání, do něhož vstupovali domácí v roli vysokého favorita, skončilo nakonec překvapivou výhrou Spartaku Moskva, když o zisku dvou bodů za vítězství v prodloužení, rozhodl brankou v 64. minutě Radivojevič a jen podtrhl výborný výkon Spartaku v dnešním utkání.

63:28
    Spartak právě vstřelil branku!

Nedáš - dostaneš, přesně to platilo i nyní, kdy se z protiútoku prosadil po teči střely Sčitova BRANKO RADIVOJEVIČ a dává rozhodující gól dnešního utkání. Asistence: Nikita Sčitov.

63:00
    Medvěděv přihrává zpět na modrou Kapanenovi, ale ten si nabruslil blíže k bráně, pálí, Jachin pozorný.

62:30
    Jsme v polovině prodloužení, na ledě první lajna domácích.

61:40
    Jak se dalo očekávat, hraje se "nahoru-dolů", ale na vyloženou šanci zatím čekáme.

61:00
    Velice důležitě bude, aby některý z týmů nefauloval, hra čtyři na tři by mohla být rozhodující při vstřelení rozhodujícího gólu.

60:20
    V prodloužení se hraje pouze ve čtyřech hráčích na obou stranách, bude více prostoru na ledě.

60:01

Po krátké přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení, pokud nepadne rozhodující gól.

Skončila třetí třetina, ve které "spasil" vyrovnávacím gólem v 58. minutě Jemelin, který využil přesilovou hru a odvrátil blamáž favorita utkání.

60:00

59:57
    Suglobov střílí z levé strany, puk ale končí v ochranné síti. Tři vteřiny před koncem třetiny se ještě vhazuje po pravé ruce Barulina.

59:25
    Barulin se zdržel za svou brankou, ale puk se nedostal na hokejky hráčů Spartaku.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Vše směřuje do prodloužení.

58:39
    ...ale hru přerušuje rozhodčí hvizdem, zřejmě postavení hráče v brankovišti a vykazuje hru do středního pásma.

58:35
    Spartak kombinuje ve třetině domácích...

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Pesonen (Immonen), 58. Jemelin (Immonen, Medvěděv) - 17. Suglobov (Nakládal), 23. Romanovsky (Chochlačov), 64. Radivojevič (Sčitov)

Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) - Nikulin, Konrnějev, Zaripov, Kapanen, Morozov - Panin, Medvěděv, Darzinš, Abdullin, Petrov - Jarullin, Jemelin, Pesonen, Immonen, Obuchov - Tokranov, Chomitskij, Sokolov, Golubjov, Lukojanov
    Spartak Moskva: Jachin (Borisov) - Želďakov, Nakládal, Gubin, Petrov, Suglobov - Budkin, Sčitov, Lewandowski, Junkov, Radivojevič - Mamkin, Morrisonn, Michailjov, Nikoncev, Žukov - Vasiljev, Romanovsky, Ankudinov, Medvěděv, Chochlačov

Rozhodčí: Kiseljov, Komarov - Šichanov, Michel