Jekatěrinburg – Omsk 3:6 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 5:1 (kon.)
Ufa – Doněck 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 0:1 (kon.) | Kazaň – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Petrohrad – Minsk 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 5:3 (kon.) | CSKA Moskva – N.Novgorod 3:2 (po s.n.)
HC Slovan – Mytišči 3:2 (kon.) | Lev – Jaroslavl 7:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
2:3 (0:1, 1:1, 1:0)
Spartak Moskva
Pátek 23.11.2012, 16:00 • TatNeft Arena • KHL

57:57
    Hosté ztratili nadějné vedení necelé tři minuty před koncem třetí třetiny... ale pozor, ještě se závěr třetiny dramatizuje, na trestnou lavici za podražení odchází domácí Kapanen! Spartak bude hrát přesilovou hru.

55:58
    A další vyloučení, tentokrát jde na trestnou lavici hráč Spartaku, Suglobov, který nedovoleně atakoval domácího hráče v obranném pásmu. Kazani se nabízí dobrá příležitost na vyrovnání!

52:31
    Jemelin je dalším hráčem Kazaně, který oslabuje svůj tým, za držení odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Spartak bude mít výhodu další přesilové hry.

48:22
    Jevgenij Medvěděv oslabuje svůj tým, za faul ve třetině Spartaku odchází na dvě minuty.

30:02
    Petrov kombinoval za bránou Spartaku a byl při tom nedovoleně atakován Želďakovem, který se provinil sekáním. Další přesilová hra pro Kazaň.

27:30
    Nyní si přesilovou hru zahrají i domácí, po faulu Nikonceva.

25:17
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici domácí Vadim Chomitskij.

19:05
    Přesilová hra domácích končí po faulu Jemelina, který jde na dvě minuty na trestnou lavici.

18:50
    Kazaň bude mít před koncem třetiny výhodu přesilové hry, po odpískaném faulu Žukova.

15:15
    Bude se opět vylučovat, na trestnou lavici odchází tentokrát domácí Jemelin, hosté si zahrají přesilovou hru.

08:04
    Vyloučen hráč hostů, na trestnou lavici odchází Alexander Budkin.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 22. Pesonen (Immonen), 58. Jemelin (Immonen, Medvěděv) - 17. Suglobov (Nakládal), 23. Romanovsky (Chochlačov), 64. Radivojevič (Sčitov)

Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) - Nikulin, Konrnějev, Zaripov, Kapanen, Morozov - Panin, Medvěděv, Darzinš, Abdullin, Petrov - Jarullin, Jemelin, Pesonen, Immonen, Obuchov - Tokranov, Chomitskij, Sokolov, Golubjov, Lukojanov
    Spartak Moskva: Jachin (Borisov) - Želďakov, Nakládal, Gubin, Petrov, Suglobov - Budkin, Sčitov, Lewandowski, Junkov, Radivojevič - Mamkin, Morrisonn, Michailjov, Nikoncev, Žukov - Vasiljev, Romanovsky, Ankudinov, Medvěděv, Chochlačov

Rozhodčí: Kiseljov, Komarov - Šichanov, Michel