Šaľa – Šamorín 0:2 (kon.) | L. Mikuláš – Bardejov 0:2 (kon.) | Ružiná – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
Dubnica – Podbrezová 0:0 (kon.) | R. Sobota – Senec 0:0 (kon.) | Michalovce – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
0:2 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 24.11.2012, 13:00 • FŠ Okoličné • MONACObet liga

Skončil sa zápas 19. kola medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom výsledkom 0:2, po dvoch rýchlych góloch začiatkom druhého polčasu, najskôr sa v 49. minúte krížnou strelou presadil De Azevedo, následne o minútu neskôr zvyšoval už na 0:2 Andraščík. (14:50:33)

90+1
    Striedanie v tíme hostí, ihrisko opúšťa Grohoľ ,v závere stretnutia prichádza ešte Pavúk.

90
    Žltá karta v domácom tíme, za stiahnutie za dres ju vidí Michal Janec.

89
    Pár minút pred koncom prichádza dobrá šanca pre domácich, po rohu sa hlavou v 16-tke presadil Lišivka, jeho pokus však bravúrne zlikvidoval brankár hostí.

88
    V závere stretnutia sú domáci pri lopte, center Labuna pred 16-tkou končí u obrancov, ktorí odvracajú na roh.

87
    Bardejov bol najskôr v útočnom pásme, ale po chvíli sa stiahol na vlastnú polovicu, kde kombinuje iba medzi obrancami.

86
    Striedanie v tíme hostí, ihrisko opúšťa Cuprišin nastupuje Lukáč.

84
    Hostia držia loptu na svojich kopačkách, vyzerá to tak že to dotiahnú do víťazného konca.

84
    Hostia sa iba bránia, na teraz to vyskúšali dlhým odkopom z vlastnej polovice.

82
    Lišivka prehadzoval okolo obrancu, ale jeho pokus neskončil na hráčovi domácich.

81
    Center z polovice Liptovského Mikuláša končí pred 16-tkou, následne sa lopta odrazila späť k domácim hráčom.

80
    Malec si prehral loptu na polovici súpera, jeho následné zakončenie z voleja skončilo iba u brankára, síce lopta mu spravila problémy, ale nebol nikým ohrozovaný.

77
    Liptovský Mikuláš postupoval do útoku, center z pravej strany neskončil hlavičkou nikoho, následne z kraja 16-tky vystrelil Ďungel, jeho pokus skončil mimo.

77
    Morong perfektne prenikol po pravej strane, obhodil si obrancu a prízemným centrom našiel Lišivku, ktorý z prvej páli mimo.

75
    Kubena rozohrával z vlastnej polovice, jeho pokus však prečítal vybiehajúci hráč, lopta však končí v aute.

74
    Už to nie je ničím zaujímavý duel, lopta ide zo strany zo stranu.

72
    Pri autovej čiare bojoval Labun, ten však loptu stratil a hostia idú do útoku, ich šanca na vstrelenie tretieho gólu končí ofsajdom.

70
    Domáci zakladali útok, center predĺžil hlavou Malec, ale tento hráč sa do zakončenia nedostal.

69
    Center z pravej strany mieril do 16-tky, avšak loptu zachytil domáci brankár Šavol.