Jekatěrinburg – Barys 4:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Omsk 4:6 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Riga 7:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Kazaň – Doněck 6:4 (kon.)
Čerepovec – Minsk 4:3 (po s.n.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Neděle 25.11.2012, 12:00KHL

Jelikož Magnitka vytěžila ze svého obrovského tlaku ve třetí třetině pouze jediný gól, došlo utkání do prodloužení. Tam už byli šťastnější hosté, jejichž rozhodující trefu zařídil Anton But. Hrdinou Chanty-Mansijsku je ale především brankář Masalskis, který zastavil 39 střel domácích a předvedl několik vynikajících zákroků. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. Na shledanou! (14:25:13)

Nejlepšími hráči zápasu vyhlášeni domácí Sergej Mozjakin a samozřejmě brankář Jugry Edgars Masalskis.

61:23
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Jugra se sice posledních dvacet minut jen bránila, ale nakonec si z Magnitogorsku odveze dva body! Krysanov přihrál ANTONU BUTOVI a zkušený hráč hostí překonal Gelašviliho. Asistence: Anton Krysanov.

60:37
    Jugra v plném počtu. Hraje se samozřejmě 4 na 4.

60:29
    Malkin vypálil od modré čáry. Masalskis v pohodě zachytil kotouč.

60:01

60:00

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Na trestné nakonec skončil hostující Magogin. Domácí mají další šanci rozhodnout.

58:31
    Magogin dohrál tvrdě Malkina. Antipin se vydal mstít hvězdu Magnitogorsku.

57:33
    Kompletní také Metallurg.

56:49
    Jugra v plném počtu.

55:33
    Síly na ledě se vyrovnávají. Malkin to přehnal se svou snahou a jde si sednout za katr.

55:14
    Střelu Gončara od modré Masalskis nejprve vyrazil a poté zalehl puk před dojíždějícími hráči.

54:49
    Střídačka Metallurgu si bere oddechový čas.

54:49
    Na trestnou lavici jde Beljajev, domácí mají šanci otočit skóre!

53:42
    Skorochodov prověřil Gelašviliho z pravého kruhu, domácí brankář úspěšný.

52:19
    Malkin vyhrál buly na Kuljomina, který okamžitě vypálil. Masalskis kryje.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 49. Malkin (Mozjakin, Kuljomin) - 40. Skorochodov (But, Grebeškov), 62. But (Krysanov)

Metallurg Magnitogorsk: Gelašvili (Ahonen) - Antipin, E. Birjukov, Gončar, Chabarov, Bondarev, Mišarin, Tverdovskij - Kuljomin, Malkin, Lisin - Mozjakin, O'Reilly, Zuccarello - Hodgman, Platonov, Ždunov - Kazionov, Kosov, Jakubov.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Masalskis (M. Birjukov) - Grebeškov, Starosta, Pepeljajev, Trončínský, Djakov, Ibragimov, Lekomcev - Altarjоv, But, Skorochodov - Videll, Sitnikov, Magogin - Krysanov, Beljajev, Kuzmin - Buljanskij, Jacenko, Bocharov.

Rozhodčí: Gusev, Olenin - Koposov, Otmachov