Jekatěrinburg – Barys 4:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Omsk 4:6 (kon.) | Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (po pr.)
Ufa – Riga 7:3 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Kazaň – Doněck 6:4 (kon.)
Čerepovec – Minsk 4:3 (po s.n.) | Petrohrad – Viťaz 4:3 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Spartak Moskva
Neděle 25.11.2012, 14:00 • Ice Palace, Nižněkamsk • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (16:29:29)

STATISTIKY DNEŠNÍHO ZÁPASU:

Branky a nahrávky: 16. Koukal (Jakupov, Mamašev), 32. Selujanov (Jakupov, Mamašev) - 60. Mamkin (Suglobov).

Přesilovky: 0/3 - 0/2

Dnešní utkání mezi Nižněkamskem a Spartakem Moskva dopadlo dle očekávání, tedy vítězstvím domácího Neftěchimiku. Skóre otevřel v 16. minutě přesilovkovou trefou Petr Koukal, na nějž navázal v druhé části hry rovněž v početní výhodě obránce Alexander Selujanov. Sedmnáct vteřin před koncem poté už pouze korigoval výsledek Michajl Mamkin.

58:00
    Dnešnímu utkání přihlíží v Ice Palace celkem 4500 diváků.

60:00

59:51
    Hosté to ještě zkusí v šesti hráčích.

59:43
    Spartak právě vstřelil branku!
    Přeci jen je tu ještě malá komplikace pro domácí. MICHAJL MAMKIN perfektně využil přihrávky od Suglobova a 17 vteřin před koncem tak bere Daltonovi čisté konto! Asistence: Alexander Suglobov.

56:53
    Spartak je v plném počtu.

56:14
    Hosté jsou už ve čtyřech.

55:45
    Domácí hráči se snaží vymyslet nějakou akci až do kuchyně.

54:53
    A dvojnásobnou přesilovku si vyzkouší také domácí tým, Suglobov míří na trestnou lavici za podražení.

54:14
    Eduard Lewandowski vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

52:28
    Jakupov s Netíkem ujížděli dva na jednoho, střela českého útočníka skončila jen těsně vedle!

50:00
    Do konce třetí třetiny zbývá 10 minut, domácí dobře brání obrannou modrou a pouští se do rychlých brejků.

47:49
    A už i v pěti! Toto se zdá být rozhodujícím momentem celého utkání, protože jak se říká: když neproměníš přesilovku 5 na 3, nemůžeš vyhrát.