Olomouc – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Olomouc
7:2 (2:1, 4:1, 1:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 14.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

57:15
    Martin Pašek (PLZ) inkasuje dvouminutový trest za faul loktem.

54:04
    Dan Růžička (PLZ) před olomouckou brankou chytil do kravaty Jakuba Schejbala (OLO), který si nenechal nic líbit a se soupeřem si vyměnil pár ran. Oba hráči inkasovali čtyři minuty za hrubost.

52:05
    Richard Vaculín (OLO) inkasuje menší dvouminutový trest za nedovolenou hru vysokou holí.

41:07
    David Šťastný (OLO) se provinil nedovoleným bráněním.

38:21
    Za vlastní brankou možná trochu zbytečně fauloval Jakub Schejbal (OLO). Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

37:07
    Radek Číp si dělal ze soupeřovy obrany tak dlouho dobrý den, až jej Martin Šimandl (PLZ) poslal k ledu. Dvě minuty pro hráče hostů.

19:06
    V závěru první dvacetiminutovky si domácí tým zahraje početní výhodu. Antonín Bastl (PLZ) obdržel dvouminutový trest za hákování.

12:25
    Patrik Machala (OLO) inkasuje dvouminutový trest za hákování.

08:52
    Jakub Slavík (PLZ) si ve středním pásmu pomohl menším háčkem, což neuniklo pozornosti hlavnímu sudímu, který plzeňského hráče posílá na trestnou.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 5. Králík (Kunce), 5. Číp (Machala), 23. Machala, 25. Lehečka (Jergl A., Číp), 34. Vaculín (Schejbal J.), 35. Králík (Jergl J., Lukáš), 59. Novotný (Brančík) - 4. Schleiss (Tulačka, Pacanda), 32. Schleiss (pen.)

HC Olomouc: Lukáš (Kochta) – Jergl J., Vondra, Kovář, Brančík, Schejbal J., Hradil Z. – Jergl A., Číp, Lehečka – Kunce, Králík, Šťastný – Vaculín, Novotný, Ostřanský – Machala, Zítka.
    HC Plzeň 1929: Příhoda (35. Karafiát) – Marcel, Šmíd, Kubík, Slavík, Moravčík, Andrlík, Holý, Ruprecht, Růžička – Bastl, Pejchar, Šimandl, Mašek, Schleiss, Noga, Zommermann, Pacanda, Tulačka, Pašek, Langer.

Rozhodčí: Hradil R. – Šimčík, Vožda